Poslední příspěvky

Stran: [1] 2 3 ... 10
2
EVE pokec, dotazy / Re:Válka na jihu
« Poslední příspěvek by [--BV-] Jogina kdy Květen 16, 2019, 07:54:59 »
Nový rekord v nejkratší obraně regionu nově drží PL a NCDOT a bude mít nově zápornou hodnotu několiak dní v závislosti na tom, kdy bude mít GSF první MOVE OP (asi o víkendu) a první fleeta vůbec dorazí do Tribute.

https://old.reddit.com/r/Eve/comments/box7r1/pl_nc_are_starting_to_evacuate_tribute_vinny_d/?sort=top

Novým držitelům rekordu srdečná gratulace a jen si říkám, když tam čtu, tak jsou chudáci s 500 titánama a obrana nemá proti 800-1000 titánům smysl. Kam se poděla ta chrabrost, ke které nabádali všechny, které oni vyblobovali superkapitálkama k smrti s kecama, že ostatní nemají koule je používat, zatímco oni ano.
Proč je najednou nechtějí používat, když je tolik superkapital kontentu na obzoru? ;D

Jo aha, už nemají superkapital dominanci, na kterou byli roky zvyklí. Tak to jo...

Teď v jednom vláknu brečí, že obrana Tribute nemá smysl a hned v dalším si honí ego na aliancích Unspoken Alianci/Just a Game/Laserhawks  (dohromady 200+200+400 lidí s podporou dvou SIG od GSF), že nejsou schopní ubránit Etherium Reach proti koalici NCDOT/Pandemic Horde/BOT a menších aliancí typu XCOM/The Dammed Brotherhood/etc(4,5k+17k+5,5k+2k další peti = cca 28k). Fakt k pobavení viz:

https://old.reddit.com/r/Eve/comments/bp2uz2/want_a_laugh_heres_the_bot_sota_including_link_to/
4
EVE pokec, dotazy / Re:Válka na jihu
« Poslední příspěvek by [--BV-] Jogina kdy Květen 14, 2019, 09:26:56 »
Jestertrek končí s EVE a zároveň mu skončilo NDA s CCP za CSM 8 mandát, tak si založil na redditech AMA (Ask Me Anything) vlákno:

https://old.reddit.com/r/Eve/comments/bo4zed/i_was_on_eves_csm8_i_was_spacefamous_for_a_long/

Hodně zajímavé čtení s pohledem na to, jak to funguje/fungovalo v CCP. Dozvíte se tam mimo jiné, že třeba Dominion trailer, kteří mnozí za nejlepší, měl původně 5 minut a musel být zkrácen na rozkaz Hillmara, který vůbec nevěděl, která páčka, a o čem to je, když mu to pustili. Původně ho měli překopat celý, naštěstí už nebyl čas, tak se jen něco vypustilo (třeba scéna kde titání střílí do stanice a ta pak exploduje)....

Je tam daleko víc perel...doporučuji pozorně přečíst celé. ;D
5
EVE pokec, dotazy / Re:Válka na jihu
« Poslední příspěvek by [--BV-] Jogina kdy Květen 14, 2019, 09:19:38 »
Ve světle MER za duben 2019 dává kick SLYCE z GOTG Sort Dragonem mnohem větší smysl, než kdy dřív:

https://webimg.ccpgamescdn.com/7lhcm73ukv5p/43TAQYT4QzC1L0h2psCHya/f2fc529fdabe4827d0c11fbed4eb233d/1_regional.stats.png

ISK bounty: Branch 6,7 T ISK + 2,7 T ISK Deklein = 9,4 T ISK

Haha...Gemini Whale United + Ranger Regiment boting software vs CCP 1:0

Kam se hrabe Delve s mnohonásobně hustějším osídlením nebo mnohem větší TEST, než celá Sort Dragonova koalice...a je ani ne třetině toho, co má Sort Dragon z čínských botů. Kdo by se o ty ISKy chtěl nechat připravit nějakým hlupákem Rick Riotem ze SLYCE...
6
EVE pokec, dotazy / Re:Válka na jihu
« Poslední příspěvek by [--BV-] Jogina kdy Květen 10, 2019, 10:56:22 »
CCP Peligro zveřejnil statistiku 25 aliancí s nějvětším procentem  parmabanů za RMT a botování.
Statistika je od dubna 2006 do 8.5.2019:Vítězové:

1. Shadow XiX 13%
2. Brothers of Tangra (BOT) / SOLAR Citizens 10%
3. Solar Wing 8%
4. Northern Associates 6%
5. Fraternity Treasury / AAA Citizens / SOLAR Citizens 5%

Srdečná gratulace Fraternity Treasury.
Vzhledem k tomu, že jde o žebříček dat od roku 2006, tak určitě nebylo snadný dostat se mezi TOP FIVE s aliancí založenou v listopadu 2017, tzn. cca 17 měsíců starou. Ale jak je vidět, když je vůle a motivace...tak nezbývá než doufat, že příště už to bude na bednu mezi první tři. Tohle je prestižní záležitost. ;D 
7
EVE pokec, dotazy / Re:Válka na jihu
« Poslední příspěvek by [--BV-] Jogina kdy Květen 10, 2019, 10:36:15 »
A ještě jedna novinka, taky trochu souvisí s CSM resp. jeho dnes už služebně nejstarším členem, Sort Dragonem.

Sort Dragon, aby ochránil své činské botery, tak vyhodil nejstaršího člena svojí koalice, alianci SLYCE.

Předcházelo tomu to, že leader SLYCE udělal tabulku v excelu a založil char s jménem "Tiananmen Square Victim", kam mají lidi reportovat čínské bóty viz.:


Sort Dragon, jako starý pragmatik, nelenil a pod heslem "Republiku...ehm bót farmu si rozvracet nenecháme!" vyhodil alianci SLYCE za rasismus z koalice.

Možná si někdo řeknete, jak postava pojmenovaná podle události, při níž těžká vojenská technika rozseká 500-1000 civilistů (podle wikipedie) souvisí s rasismem. Taky nad tím přemyšlím, mě to spíš evokuje něco jako zločin proti lidskosti, ale asi jen nedokážu myslet ve správných souvislostech jako Sort Dragon.

Každopádně SLYCE je z GOTG pryč a Sort Dragon, aby to ještě celé okořenil, tak zveřejnil reálné jméno a příjmení leadera aliance SLYCE v aliančním pingu, což samo o sobě byl mě být důvod na BAN ve hře od CCP.


Otázka teď zní:

Najde CCP po průšvíhu s Briscem koule, vyhodit z CSM či zabanovat člověka, který trestá členy svoji koalice za aktivní boj proti BOTům, když přitom CCP prosí hráče, ať je reportují a pomáhají s bojem proti nim. Člověka, který je nařčen z doxxingu, za který, X lidí dostalo ban i když byl proveden úplně mimo hru? (fanfest/reddit etc.).A perla úplně na závěr:

Po tom co SLYCE vyhodili z koalice, tak jim poslali ping na discordu, ať si koupí jejich trička, čepice atd..na cestu viz, tenhle ping https://prnt.sc/nmlgax . Jistě byli všichni žhaví koupit si na cestu tričko se Sort Dragonem na hrudi. ;D
8
EVE pokec, dotazy / Re:Válka na jihu
« Poslední příspěvek by [--BV-] Jogina kdy Květen 10, 2019, 10:04:07 »
Povídání o válce na jihu mezi Legacy a WC, která díky X faktorům, které tam diskutující celkem věcně rozebírají, skončila dřív než začala:Tuším, že se tam dotknou i nové dohody nad rozdělením zisku z obchodu v high-secu mezi nullsec bloky, což není nic nového, nová obdoba kartelu  OTEC resp. OPEC, které dřív definovaly rozdělovaní zisku z Technetia.

tl;dr> nové cynojammery v kombinaci s jump gates jsou OP jako prase a vyžadují neuvěřitelné množství grindu pro svoje překonání ze strany útočníka. Je potřeba mít 24/7 hellcamp  systémů od prvního dne války, a bez dominance ve všech timezonách nemá smysl moc zkoušet protivníka, který si zacynojammuje v podstatě celý region.

Za tohle nové nastavení cynojammerů je podle toho, co říkal Aryth v metashow, zodpovědné CSM.
Já jen pokud chcete poslat děkovné dopisy za nedostatek kontentu ve hře a zabetonovávání statusu quo ve hře, tak ať víte, kam je posílat.
10
EVE pokec, dotazy / Re:Válka na jihu
« Poslední příspěvek by [--BV-] Jogina kdy Duben 29, 2019, 08:59:35 »
Penifsmash vs CCP 1:0

Storyline:

Dark Shines (INIT) prodává svýho Moloka Penifshashovi (Snuff) , ten pár dnech zjistí, že je bude CCP nerfovat (jak?, když je to NDA ?). Vytočený že ho koupil před nerfem, píše Killahovi (CSM) a přidá k tomu (3rd party logy z discordu, které můžou/nemusí být lehce upravené) jako důkaz, sám stihne Moloka ještě prodat dalšímu člověku ze Snuffu, aby nebyl škodnej...

Killah jako CSM musí podobné věci reportovat dál příslušným lidem v CCP, protože jinak by si mohl Penifsmash stěžovat, že nedělá jako CSM svoji práci, nebo si založit uplakané vlákno na redditech a Killah by měl problém a nemusel být CSM.

Jeden jediný člověk v CCP od stolu rozhodne na základě "upravených" 3rd party logů a zabanuje 3 z nejdůležitějších lidí v alianci, která je náhodou nejakceschopnější v koalici, proti které Penifsmash osobní vendetu   10 let.

Naneštěstí je jeden z nich právník, bejvalej senátor USA za republikány a známý lobbista v námořní dopravě, takže se o tom píše všude možně, včetně neherních medií (i na idnes o tom byl článek) a samozřejmě většina cituje i Briscův twitter, kde to od záčatku dementuje s tím, že se bude bránit všemi prostředky...Po pár dnech CCP zahajuje ofic. "vyšetřování", aby po 17 dnech všechny odbanovalo.

To nevymyslíš.  Asi stejně absurdní, jako když CCP diskvalifikuje kandidáty do CSM na základě X let starých logů nebo nahrávek z mumblu, kde dotyčný použil slovo "Negr" či jinak nekorektní slova v korektní době, jak v případě Creechera.
Stran: [1] 2 3 ... 10