Poslední příspěvky

Stran: [1] 2 3 ... 10
2
Expanze, Patche, Dev blogy / Re:Abyss
« Poslední příspěvek by [EL-G] erg cz kdy Červen 20, 2018, 09:31:01 »
3
EVE pokec, dotazy / Re:Válka na jihu
« Poslední příspěvek by [--BV-] Jogina kdy Červen 19, 2018, 13:19:04 »
Minulý týden si  Keepstar ve Wicked Creeku,  naonlinala Norausova aliance Therapy.: 

http://evemaps.dotlan.net/map/Wicked_Creek/EIH-IU

Včera jako odpověď na poslední dění v Immensea si  TEST naonlinoval za pomoci koalice keepstar v DY-P7Q v Immensea, což je systém, z kterého se dá pokrýt většina Immensea, velká část Catche, Curse a zároveň  v sousedním systému je i regionální brána do Tenerefis.

http://evemaps.dotlan.net/system/DY-P7Q

Je to jak 1.SV jen místo zákopů se staví citadely. ;D
4
EVE pokec, dotazy / Re:Válka na severu
« Poslední příspěvek by [--BV-] Jogina kdy Červen 19, 2018, 11:43:32 »
PL feeduje GSF rorqualama jak za mlada. Hedlinerovi praskne cévka, až se podívá na KB:

https://zkillboard.com/related/30003632/201806190700/

Uvidíme jestli teď  nejdřív sebere role než začne po někom řvát na comms. ;D
5
EVE pokec, dotazy / Re:Válka na jihu
« Poslední příspěvek by [--BV-] Jogina kdy Červen 18, 2018, 14:53:43 »
7 hodinova bitva o TCU v Providence:

https://br.inyour.space/?s=3724,3723,3725,3728,3727,3726&b=8131720&e=390&t=ffaeq

TEST se z Providence stěhoval už v pátek po killu 2 posledních citadel PL, který se povedlo najít. Většina frakčních citadel unanchornutá a navíc hoří problémy jinde.

V sobotu byly zničeny první 2 frakční fortizary:

Prometheus:  https://zkillboard.com/kill/70667306/

Draccous: https://zkillboard.com/kill/70668698/

K tomu fortizaru RR jen tolik, že WC se zformovalo, aby ho bránilo a vzhledem k sobotě toho měli daleko víc, než TEST, tak to FC rozpustil. WC díky špionům v TESTu svoji fleetu rozpustilo taky, protože si mysleli, že je po všem. Jiný FC pak složil fleetu potichu bez pingu a šel ji dorazit, ale většina lidi z WC mezitím už šla spát...

V sobotu se do Immensea přesunula superkapital fleeta we form volta/skill urself/Hard Knocks Citizens.

V neděli TEST ubránil 4 citadely ve Wicked Creeku, Jediný PvP proběhlo v local chatu, dostali jsme politické školení jak je EU špatný a prohnilý projekt a jak je Čína ve všech směrech před EU včetně svobod - zatímco oni musí hrát kvůli cenzuře internetu přes VPN  ::) :) ;D. Člověk aspoň vidí jakou propagandu,  jim cpou do hlavy.

V nejbližších dnech to bude nejspíš eskalovat dál.
6
EVE pokec, dotazy / Re:Válka na jihu
« Poslední příspěvek by [--BV-] Jogina kdy Červen 18, 2018, 13:05:08 »
Já se budu opakovat, podle mě to měli dávno zrušit. Stalo se z toho přesně to, čemu to mělo při založení bránit. A existují o tom leaky i v tomhle vláknu (jsem tu postoval např. jak se Doom, Sort Dragon a Poision Kevin na discordu domlouvají, že má Sort Dragon začít lobovat v CSM za úpravu mechanik unanchorovaní citadel podle potřeb Panfamu).

By stálo za to připomenout, že CSM nevzniklo z žádné křesťanské lásky CCP k hráčům.

Byl to důsledek tzv. T20 skandálu, kdy vyšlo na světlo v zimě 2007, že vývojář hrající v alianci Band of Brothers (BoB) manipuloval loterii o T2 original blueprinty ve prospěch lidí z téhle aliance. A nedělal to týden ani dva, ale bavil se tím víc jak půl  roku a kdo ví, kdy by to skončilo, kdyby to někdo neodhalil.

Vtipný bylo, že se na to přišlo úplně náhodou - jeden Goon hacknul důvěrnou část BoB fóra a narazil tam mezi vlákny i na jedno, který vypadalo dost neuvěřitelně.

Ještě vtipnější bylo, jak se to CCP snažilo ze začátku ututlat dost nešikovně, člověk který to první postnul na forum dostal okamžitě bany na všechny účty ve hře a jakoukoliv zmínku CCP pečlivě min. týden mazalo a tvrdě trestalo.

Nicméně jak se to postupně šířilo přes alternativní komunitní fóra ( tenkrát pomohla hlavně publicita na foru Kugutsumen.com), tak CCP nakonec muselo začít vyšetřovat. Dotyčný vývojář pak byl vyhozen z CCP, musel se samozřejmě omluvit, CCP pak hodně zpřísnilo i pravidla pro to, jak mohou vývojáři EvE hrát a přišlo i s prvním CSM.

Takže pokud CSM nechat nějaký pravomoce, drřel bych se původní myšlenky a mohli fakt kontrolovat, jakým způsobem to hrají vývojáři a jestli tam nedochází ke střetům zájmů.

Ale ne jak teď, kdy tam jdou lidi s volebním programem, co boostnout a co nerfnout a hlavně kvůli tomu, aby se starali o to, aby CCP "vybraným" skupinám lidí náhodou neudělala tu "jejich" hru těžší. případně jako bonus zavařili svojí konkurenci ve hře   

Principem to totiž není, o moc jiný než co dělal onen vývojář s nickem T20. Že dostanete originál T2 blueprint na Sabru, taky není žádný velký cheatovaní, že? Jen vám to trošičku zlehčí hru...
7
EVE pokec, dotazy / Re:Válka na jihu
« Poslední příspěvek by [BOBAS] John Wolfsson kdy Červen 17, 2018, 19:45:15 »
ndpc ... , tak to dopadlo fakt strasne toto
8
EVE pokec, dotazy / Re:Válka na jihu
« Poslední příspěvek by [EL-G] erg cz kdy Červen 17, 2018, 14:52:23 »
Nová parta deseti altruistů, kteří teď budou s CCP bojovat a potit svoji krev za "lepší a rovnovážnější nastavení hry".

Četl jsem autistů.  ;D

Nevim cim to je,ale ja taky...
9
EVE pokec, dotazy / Re:Válka na jihu
« Poslední příspěvek by [TXBYE] Azzie Stardust kdy Červen 16, 2018, 06:46:52 »
Nová parta deseti altruistů, kteří teď budou s CCP bojovat a potit svoji krev za "lepší a rovnovážnější nastavení hry".

Četl jsem autistů.  ;D
10
EVE pokec, dotazy / Re:Válka na jihu
« Poslední příspěvek by [--BV-] Jogina kdy Červen 15, 2018, 06:59:32 »
Nová parta deseti altruistů, kteří teď budou s CCP bojovat a potit svoji krev za "lepší a rovnovážnější nastavení hry".Naštěstí jako každý rok se můžeme spolehnout na jejich čestnost a pracovitost , že nebudou leakovat tajné informace od vývojárů svým aliancím, resp. jejich vedení, nebudou lobbovat za své zájmy, a už vůbec nebudou zneužívat informace od vývojářů např. k manipulaci s marketem při zásadních změnách v nastavení ekonomiky hry.

A protože v novém CSM jsou široce zastoupeny zástupci všech herních stylů - např. WH zástupců je tam hned 5, protože Gooni na redditech přísahali, že nebudou lobbovat jen za sebe, ale budou se snažit rovnoměrně zastupovat zájmy všech,  tedy i hráčů ve WH, tak první návrh s kterým přišel Innominate je jak okořenit život ve WH:

- a to odebráním možnosti používat D-scan ve WH. Stejně když už tam lidi jsou zvyklí nemít local chat, tak D-scan je přeci taky zbytečnost

Inu velmi zajímavý nápad na oživení hry ve WH...a jak jde vidět, tak strach lidí z WH, že nové CSM nebude vůbec řešit s CCP současné problémy ve WH, protože tam "nemají" svého zástupce je naprosto falešný a neoprávněný.

Opak je pravdou.;D

EDIT:

Btw důvod ke značnému optimismu mají při pohledu na složení CSM 13 i lidi, které baví hlavně Small PvP.

Pokud je Small PvP herní styl zrovna ta vaše krevní skupina a dropujete na Kestrela na bráně jen do deseti titánů, tak při pohledu na to zastoupení v CSM si buďte jistí, že za Váš herní styl bude v CSM krvácet hned 8 zástupců z 10ti. ;D
Stran: [1] 2 3 ... 10