Autor Téma: Válka na severu  (Přečteno 31138 krát)

Offline [--BV-] Jogina

 • Battleship pilot
 • *****
 • Příspěvků: 714
Re:Válka na severu
« Odpověď #190 kdy: Květen 17, 2018, 11:27:26 »
Nepsaná soutěž bez pravidel o to, kdo víc poškodí svoji alianci/korporaci na severu dál pokračuje.

Dnes se startovním číslem čtyři zapsal do soutěže nový soutěžící z aliance Darkness  resp. korporace Kenshin.

Převedl 9 citadel, zrušil výrobu kapitálek, vzal si titána, kapital blueprinty, supercarrier a nějaký další drobnosti jako obyč kapitálky:

https://www.reddit.com/r/Eve/comments/8k1rxo/this_is_not_a_repost_3_2_1_kenshin_director_flips/

O jeho konečném pořadí rozhodne komise až po té,  co v klidu a přesně vyčíslí o kolik svoje bývalé spolubojovníky oholil.

Tohle fakt neomrzí. ;D

Offline [HIFI] waltari

 • Cruiser pilot
 • ***
 • Příspěvků: 176
  • ncdot.co.uk
Re:Válka na severu
« Odpověď #191 kdy: Květen 21, 2018, 11:20:46 »
tomu se opravdu může člověk už jen smát

Offline [--BV-] Jogina

 • Battleship pilot
 • *****
 • Příspěvků: 714
Re:Válka na severu
« Odpověď #192 kdy: Květen 28, 2018, 11:50:26 »
Pátý soutěžící v zábavně- populární show  "Kdo nekrade, není Sort Dragona pet" byl director aliance Mordus Angels, který vybral jejich SRP wallet, těsně před tím, než se oficiálně profláklo, že tahle aliance končí nejen v GoTG, ale tak nějak úplně.

75 mld. ISK, co jim zbývalo na SRP walletu určitě nebude stačit na "placku". Ale lze pochopit, že někteří soutěžicí v duchu olympijské myšlenky "Není důležité vyhrát, ale zůčastnit se" nemyslí na ty nejvyšší posty. Ono co taky ukrádst v alianci, o která už je mizině a rozpadá se.

Ale i tak pěkný "sportovní" výkon.

Jako nový meatshield nastupuje na jejich místo aliance Circle of Two (CO2) . Otázka je jestli budou muset za "ochranu" platit 50 procent "moon goo" NCDOT jako musela MoA, nebo dostáhnou na nějaký vyšší renterský status. ;D

Offline [--BV-] Jogina

 • Battleship pilot
 • *****
 • Příspěvků: 714
Re:Válka na severu
« Odpověď #193 kdy: Červen 04, 2018, 07:02:04 »
Imperium sigs ukončily deployment na severu, protože Asher asi povede GSF AT Team a chce se tomu věnovat na plno, a normální sigs members, aby si užili nový PvE kontent a odpočli si.

S tím, jak mají GoTG a CO2 volnější ruce, tak je NCDOT "pořádalo" o pomoc se zabíjením rorqualů v Delve, kterých tam těží v závislosti na timezoně 150-250 24/7.

Výsledek níže v BR:

https://br.inyour.space/?s=3978,3953,3948,3947&b=8111160&e=267,267,267,241&t=ufuq

A vtipný na tom není, ani tak výsledek, jakože lossnout 11+B ISK  v cca 200 bomberech a nic nezabít, už chce kus umění, protože to DPS takový fleety je drtivý, a třeba bombersbar má výsledky s ani ne třetinou těch počtů.

Co je na tom nejvtipnější je fakt, že GoTG+CO2 letěli ze severu na jih museli přes gaty, protože jeden člen CO2 si blops fleety nevzal bombera, ale fregatu. No a ten jeden člověk z CO2, je permabanned Gigx. Kohokoliv jiného by jejich FC z fleety vyhodil u prvního pokusu o bridge. Ale kvůli "legendárnímu" leaderovi skousnou zuby a letí přes brány. ;D


Btw k rekapitulaci toho, co Imperium dokázalo za těch pár měsíců - 8 titánů zničeno v boji, včetně Sort Dragonova, ukradenný Keepstar. Zničeno X citadel, včetně původně GoTG fortizarů, který si muselo GoTG samo zničit, protože byly převedeny na Imperium . 1 ukradený titán + 1 zničený ve výrobě. K tomu X ukradených, zničených supercarrierů ve výrobě a desítky obyč kapitálek s podobným osudem  . Desítky drahých  jump clonů se odpařily se zničením clone services atd....MoA se pod tlakem rozpadla, poslední trochu aktivní director vybral SRP wallet a zabouchl dveře.

Jenom když člověk spočítá titány, keepstar, tak je na 1,5 T a celkově to bude někde mezi 2-2,5 T ISK.

A bez babysitingu a superkapital deploymentu PLNCDOT by ty následky pro GoTG byly o dost tragičtější.

Offline [--BV-] Jogina

 • Battleship pilot
 • *****
 • Příspěvků: 714
Re:Válka na severu
« Odpověď #194 kdy: Červen 19, 2018, 11:43:32 »
PL feeduje GSF rorqualama jak za mlada. Hedlinerovi praskne cévka, až se podívá na KB:

https://zkillboard.com/related/30003632/201806190700/

Uvidíme jestli teď  nejdřív sebere role než začne po někom řvát na comms. ;D

Offline [MAPR] Kaliandra Gor-Akhal

 • Cruiser pilot
 • ***
 • Příspěvků: 119
Re:Válka na severu
« Odpověď #195 kdy: Září 20, 2018, 13:26:30 »
https://www.reddit.com/r/Eve/comments/9hapsp/gotg_paying_off_goons/

Citace
The Imperium will withdraw main fleet, SIGs/squads, and cloaky campers from the northern territories* for 1 month, and from GOTG** space for 6 months, starting on Sep 29, 2018 if the following terms are fulfilled:

•GOTG pays total of 40 faction fortizar equivalents


•Within 72 hours of agreement, a payment of 10 faction fortizar equivalents or 500 Billion ISK which will be refunded when the 10 Faction Forts are delivered as the first payment to a highsec station with highsec only routes to Amarr.


•Within 10 days of agreement, all 5 Moreau+30 other faction fortizars must be delivered to a  to a highsec station with highsec only routes to Amarr.


•For the purposes of this agreement Moreau fortizars count as 2 faction forizars. Example: 5 Moreaus and 30 other faction forts would satisfy this payment agreement.


•GOTG will not attack any withdrawing Imperium forces or interfere with unanchoring Imperium structures or ships attempting to scoop unanchored structures.


•GOTG will not attack Imperium structures*** during the period of this agreement.


Within 24 hours of this agreement, Imperium will cease creating new offensive timers outside Fade/Pure Blind. Existing offensive timers can be attacked until Sep 29. As a sign of good faith, the Imperium will not hit the 2 planned Ihubs on the night of Sep 16. Both parties will maintain the secrecy of the agreement as much as possible. Imperium will also attempt to reach a “natural stopping point” after the main Keepstar kills and use that as cover to withdraw.

Definitions:

* Northern territories (Tribute/Vale of the Silent/Geminate)

** GOTG space (Deklein/Branch/Fade/Pure Blind/Venal) Venal blazers can do whatever still.

*** Any Imperium structures

Imperium Alliances (CONDI/BASTN (DUTCH)/B C C (RENTD)/INIT.(-IA-,IM)/LAWN/TNT/IMGAY/ME4U/MEX/PBLRD/SV./WI.) This means no structure hitting in Cloud Ring also during the 6 months for any structures belonging to IMP alliances. This does not apply to non-imp entities.

500B down payment will go to “Aryth” who will refund it after 10 Faction Forts are delivered.

Faction Forts can be delivered to “Dj’s Retirement Fund”

Upon start of the 5th month both parties can come together to decide if an extension is needed if not both parties accept that by the end of the month this deal is completed

Tak to by bylo GOTG  ;D

Offline [--BV-] Jogina

 • Battleship pilot
 • *****
 • Příspěvků: 714
Re:Válka na severu
« Odpověď #196 kdy: Září 20, 2018, 14:03:56 »
No, nevím jestli 40 frakčních fortizarů  v ceně odhadem 2,5-4 T ISK za 4 regiony v sov nule na 6 měsíců je dostatečně velká renta. ;D. Když to podělíš počtem systémů a délkou "pronájmu" tak mi to vychází někde mezi 2 -3,3 mld ISK za systém/měsíc pro GOTG.

Jsem myslel, že normální ceny pro rentery jsou dnes mezi 3-8 mld. ISK za měsíc a 1 systém.

I když pokud bych pronajímal 4 regiony (přes 200 systémů) na tak dlouhou dobu s platbou dopředu, tak bych se asi taky nechal ukecat na nějakou tu slevu. ;D

Navíc stačí pár pošahanců z GOTG co začne někde střílet do POSu a renterský program pro GOTG bude předčasně ukončen. Jako by se něco podobnýho už nestalo v roce 2012. ;)

Offline [MAPR] Kaliandra Gor-Akhal

 • Cruiser pilot
 • ***
 • Příspěvků: 119
Re:Válka na severu
« Odpověď #197 kdy: Září 20, 2018, 14:54:06 »
Přesně, dost pochybuju, že to vydrží :)).

Ale co vydrží, tak bude posměch Sortovi :))

Offline [--BV-] Jogina

 • Battleship pilot
 • *****
 • Příspěvků: 714
Re:Válka na severu
« Odpověď #198 kdy: Září 26, 2018, 06:49:25 »
CO2 se odstěhovalo do Mailpais v Drone regions, aby se tam zotavilo z války ve Fade, a ne všem se to libí:

https://soundcloud.com/naz-al-ghul/supreme-inquisitors-dispatch-praise-to-the-imperium-warning-to-the-region-of-malpais

Citace
THIS IS AN OFFICIAL DISPATCH TO THE IMPERIUM, AND TO THE ALLIANCES THAT LIVE IN THE REGION OF MALPAIS.

THE GREAT PLAGUE WAR HAS REACHED AN INTERMISSION. AFTER A SERIES OF GLORIOUS TRIUMPHS, OUR MASTER THE MITTANI (PBUH) HAS WISELY PULLED OUR FORCES BACK TO DELVE TO BREATHE GREATER LIFE INTO OUR ACTIVE WAR MACHINE. TO OUR MOST BLOODTHIRSTY GOON WARRIORS, YOU HAVE DONE WELL. THE NORTHERN EPIDEMIC HAS BEEN LEFT IN A SMOLDERING RUIN. FROM UALX TO X47 TO DO6, THE WRECKAGE OF TITANS AND KEEPSTARS ARE A MONUMENT TO OUR IMPERIAL LEGACY. IT IS IMPORTANT, HOWEVER, THAT WE STAY OUR HAND THIS MONTH. THE WAR MACHINE MUST BE FUELED. PEACE IS A NECESSARY EVIL, THE BREATH TAKEN BETWEEN EACH BATTLECRY.

HOWEVER, IT HAS COME TO MY ATTENTION THAT THE CIRCLE-OF-TWO HAS FOUND SANCTUARY IN THE REGION OF MALL-PAYS. EN ROUTE TO THE DRONE REGIONS, THE TRAITOR LEGION FLEES FROM THE DOOM IT BRINGS UPON ITSELF. THIS ITSELF IS UNIMPORTANT FOR NOW, BUT IT HAS BECOME THE WORK OF THE REGION'S ALLIANCES TO HOUSE THE ARMIES OF GIGX AS THEIR ROOTS GROW DEEP INTO THE DARKNESS, AND THEIR BRANCHES RISE TO SWAY BETWEEN THE STARS.

TO THE PEOPLE OF MALPAIS, TO PROVIDE SANCTUARY TO THE CIRCLE-OF-TWO IS TO TAKE A STAND AGAINST THE ARMIES OF THE MITTANI (PBUH). YOU HAVE TWENTY-FOUR HOURS TO OFFICIALLY EVICT THE CIRCLE-OF-TWO FROM YOUR SOVEREIGNTY, LEST YOUR REGION BE INCINERATED UPON OUR RETURN. YOU MAY QUESTION OUR RIGHT TO DESTROY WEAK ALLIANCES FULL OF POOR, UNFORTUNATE SOULS. BUT THOSE THAT TRULY UNDERSTAND REALIZE THAT WE HAVE NO RIGHT TO LET THEM LIVE. TO THE IMPERIUM, THERE IS NO ENEMY TOO GREAT , AND NO TREACHERY TOO SMALL.

Jsem zvědav, jak na to Lady Scarlet zareaguje, pokud vůbec nějak. ;D

Offline [--BV-] Jogina

 • Battleship pilot
 • *****
 • Příspěvků: 714
Re:Válka na severu
« Odpověď #199 kdy: Září 27, 2018, 11:13:46 »
Sem byl na dovolené, a tak mi málem uteklo, že Pandemic Legion po killboard dramatu ohledně zabitého PL rorquala v Tenalu z května 2018, které je přišlo na cca 1,2-1,4 T ISK ( 2 titáni, 5 supercarrierů, cca 2000 klonů zničených z toho velká část klony do superek v M-O keepstaru,ukradené palivo za X set mld. ISK) mělo v září další, a přitom neméně úspěšné volné pokračování:

BlueMelon je oholil o cca 5,5 T ISK v AT lodích. Pomsta za 7 let starou krádež Erebuse:

https://www.reddit.com/r/Eve/comments/9gdjjc/the_long_road_leads_tothe_dumpster/

https://imperium.news/revenge-seven-years-in-the-making-leads-to-eves-most-expensive-heist-ever/