Quafe klub - EVE online CZ/SK fórum

Quafe klub - pokec => EVE pokec, dotazy => Téma založeno: [PYCO.] Kveto Červen 30, 2020, 16:05:12

Název: WAR OF ANNIHILATION
Přispěvatel: [PYCO.] Kveto Červen 30, 2020, 16:05:12
Dnes som sa rozpraval s jednym typkom s INITu a vraj ich cakaju krusne chvile, ocakava sa ze proti Imperiu pojde uplne kazdy... v okoli syndi sa da pozorovat ze z astrahusov a forti zvazaju vsetky lode a loot na NPC stanice... jeden z jeho postrehov:

its everyone .... PL, PH, NC, SNUFF, FRT, TEST..... And other friendly Alliances or Affiliates of them .... so fuck test ... xD
they will attack and purge almost everything around here cause of the hate they have for us ;)

a nejaky propaganda clanocek k tomu...


https://imperium.news/testprepares-for-war-of-annihilation/?fbclid=IwAR24KNeRLYrt-gaNbywN3JWuOjRIE_jNHGL0kp6ayuZXlF3LxZfFkAMtFFw


Název: Re:WAR OF ANNIHILATION
Přispěvatel: [--BV-] Jogina Červenec 01, 2020, 08:17:38
Subjektivní komentář jako někoho kdo nehraje, nicméně je často na TS s lidma, co aktivně hrají (v TESTu).

1) První rovina je lokální, že v Cacthi a dalších regionech Legacy zůstaly citadely Imperia jako relikt z let 2016 resp. 2017, kdy TEST s CO2 na jih přimigroval.  NIP tento stav zakonzervoval na dlouhý roky a tak kromě citadel má nad pár systémy, nicméně dost klíčovými pořád suvernitu GSF.

Ty Imperium citadely jsou slušná operační báze pro farmení lidí v Catchi, ale i nejbližším okolí (Immensea, Impass) a a zrovna INIT farmil některé aliance ve výše jmenovaných regionech víc než bylo zdrávo. Navíc pravidelně kooperoval se Stainwagonem, který je přirozený nepřítel TESTu, nejen tam, ale i při dropech v Esoterii apod.

Byla i snaha tu tenzi mezi TESTem a INIT řešit diplomaticky,ale Brisc Rubal se TESTu vysmál opakovaně, Mittani za ním stojí = konec NIP. A Fontána a assety INIT tam jsou teď přirozený cíl číslo jedna, pro hodně lidí z TESTu.

Ono k tomu ochlazování vztahů mezi Imperiem a Legacy docházelo už delší dobu postupně, viz. třeba válka proti GotG resp. Darkness kde TEST stál proti Imperiu jako útočník, zatímco Imperium a hlavně INIT. Darkness bránilo. Stačí se podívat kde prominentní lidi z GoTG jako jsou Sort Dragon, Vlade Randall skončili. Všichni jsou v  INIT....


2) Pak je tu ještě rovina hry globální a ta je, že ta hra pořádnou válku potřebuje.

Jsou už jen 3 bloky a nejsilnější je GSF o hodně před druhým a třetím. Proti Panfamu (dřív Panfamu a Winter Coalition) TEST bojoval za poslední 3 roky hned několikrát a vyhrál (samozřejmě í díky velké pomoci Impéria).

A NIP mezi Imperiem blokoval jedinou smysluplnou variantu války v EVE, tj. že se dva slabší spojí proti nejsilnějšímu. Jakákoliv jiná varianta války by vygenerovala maximálně jednu bitva a pak už by slabší jen utíkal, možná ani tu jednu ne (viděli jsme v Tribute 2019) a utíkal by rovnou s předstihem.

Nová situace dává potenciál, že lidí fakt zaplatí účty se spícíma superkapitálkama a po letech je opráší v boji, možná i víc než jednou. Dobře pro EVE, dobře pro CCP.

Spousta lidí v korpě už resubnulo, updatují zastaralé fity na titány a superky v očekávání zajímavého kontentu...

https://youtu.be/kfvQixJhaNA
Název: Re:WAR OF ANNIHILATION
Přispěvatel: [PYCO.] Kveto Červenec 02, 2020, 13:46:10
Warning... Propaganda

https://www.youtube.com/watch?v=WHMFJ2t_PgM&
Název: Re:WAR OF ANNIHILATION
Přispěvatel: [--BV-] Jogina Červenec 03, 2020, 06:29:31
TEST propaganda, best propaganda:

https://youtu.be/Mm9_emTSXes
Název: Re:WAR OF ANNIHILATION
Přispěvatel: [HIFI] waltari Červenec 06, 2020, 15:10:01
Tenhle Kaggath mezi TEST a CFC je celý divný, nedává to smysl. Počítám že se uskuteční cca 1-2 TiDi shitfesty a hotovo, pak to bude jak v saranenu, imperium zaleze a deny-content taktika.

Napadají mě 3 verze jak tohle může skončit.

1. porážka CFC společnýma silama a stejně se nic nezmění
2. porážka CFC pomocí INIT, která backstabne goony
3. INIT invadne Deklein a Tenal z Fountain, popřípadě číňani z Army of Mango vletí do drones a FRT/Panfam bude muset nahoru a TEST skončí jako v rce 2013

žádný jiný výsledek mě nenapadá.
Liší se to od Fountain v několika věcech. INIT bude vést Pando/Sister Bliss nebo Dark Shines a to jsou mladí FC kteří nemají zkušenosti s velkýma vleklýma válkama, to samé plati na naší straně o Hedlinerovi, když začnou prohrávat neberou to moc dobře. CFC má stabilní zakladnu dlouholetých FC, stejně tak NC. ale například alphastar, který má vést malé křídla Pandemic Horde moc stabilní není,stejně jako Gobbins, nebo, buďme úpřimní i Vily :D
Fountain konflikt tam byli staří mazácí typu Jeffraider, MatthewMV, CCP Larikin, Booda, Grath Telkin, Lucian James, Sir Mole, Servanda, nebo Vince Draken
Název: Re:WAR OF ANNIHILATION
Přispěvatel: [--BV-] Jogina Červenec 06, 2020, 18:33:59
Může to dopadnou jakkoliv a to je to, co je na té válce super. Ty strany jsou poměrně vyrovnaný na poměry EvE, kde velká část válek je gangbang s výsledkem daným předem.

Legacy SOTA:
https://www.twitch.tv/videos/670927888?t=0h6m39s

EU TZ Panfam move OP:
https://dscan.info/v/2eb51acad864
https://clips.twitch.tv/InquisitiveAntediluvianKittenNotATK

Imperium s předstihem refnulo asi 30+ sov struktur V Paragon Soulu, uvidíme jak se s tím popere TEST vs Imperium US TZ. Podle dotlanu má Imperium už 15 defenzivních v Querious a Cloud Ringu, talší asi přibudou...

Btw...dunk Baltec fleety v Period Basis ;D

https://youtu.be/Fv08-TVsLHo

https://zkillboard.com/related/30004937/202007052100/

Ačkoliv to podle KB nevypadá, tak na videu jde na lokale vidět něco přes 600 tzn. je to cca 1:1, Evictus fleeta přiskakuje na lokal na konci videa. Make Megatrons Great Again.
Název: Re:WAR OF ANNIHILATION
Přispěvatel: [QEVEP] Draciste Červenec 06, 2020, 22:12:07
https://tagn.wordpress.com/2020/07/06/day-one-of-world-war-bee/
Název: Re:WAR OF ANNIHILATION
Přispěvatel: [--BV-] Jogina Červenec 07, 2020, 07:54:52
První větší TiDi fest v Paragon Soulu včera v late EU TZ. Pokus Legacy refnout TCAG-3 I-HUB. Jde o strategicky důležitý vstupní klíč do Period Basis.

Bitva trvala cca 2 hodiny, nakonec Imperium vyhrálo objectives a zabránilo  I-HUB. Legacy vyhrálo ISK war zhruba v poměru 2:1.

https://fleetcom.space/battlereport/gFiZ3FCXqoBfKzmoH

Video TEST perspective:

https://youtu.be/35N3JTNhSNo

První I-HUB války vysoloval člověk z Brave v Impairoru (s jedním nodem mu nakonci pomohl někdo z PH)

(https://i.redd.it/nne7tuhmvb951.jpg)

A vypadá to, že Imperium žadný timer  z cca 36ti v Paragon Soulu nevyhraje (ještě jich zbývá cca 7 a vypadají uncontested).
Název: Re:WAR OF ANNIHILATION
Přispěvatel: [--BV-] Jogina Červenec 07, 2020, 08:15:36
https://tagn.wordpress.com/2020/07/06/day-one-of-world-war-bee/

Ten poslední odstavec je tak pravdivej a doufám, že CCP to nějak nepokálí nějakýma drifterama apod.

Koneckonců jeden z hlavních důvodů proč jsem ještě neresubnul a zařekl jsem se, že ode mě CCP už neuvidí ani 1 Kč.

Minulý rok Vily ohlásil velký push proti Winter Coalition ve válce, která trvala nakonec 14 měsíců. Jsem resubnul všechny účty na 6 měsíců, abych pomohl a pak CCP začalo s těma svýma NPC výkalama.

Místo velké ofenzívy se v EVE přestalo kompetně válčit na několik měsíců, protože všichni v nule měly každý den 200 timerů na region od stupidních NPC, který létaly ve skupinách 20-80 lodí, dávali instant bod na 180+ km a člověk do 2s umřel. Samozřejmě, že na D-scanu a lokale narozdíl od hráčů vidět nebyly, takže se tomu nešlo nijak bránit než tu hru nehrát. Jinak měl šanci člověk 30 procent, že umře v čemkoliv s čím vydokuje aniž to sám mohl nějak ovlivnit.

Tady za to období mi tvůrce hry, která se prezentuje v reklamě hesly "sandbox" a "player made/driven content" ještě dluží peníze za subs z několika účtů, protože válčit s WC se začalo znovu už o 2,5 měsíce později jen kvůli CCP a tomu, že si Hilmar a pár exotů v CCP si myslelo, že jsou borci největší.

Jestli to letos zopakují, tak se těším na titulky v PCGameru a dalších online herních magazínech. ;D
Název: Re:WAR OF ANNIHILATION
Přispěvatel: [QEVEP] Draciste Červenec 07, 2020, 19:37:07
https://tagn.wordpress.com/2020/07/07/theaters-of-operation/
Název: Re:WAR OF ANNIHILATION
Přispěvatel: [QEVEP] Draciste Červenec 07, 2020, 20:12:12
https://twitter.com/chocolaterahne/status/1280559060396527616?s=19
Název: Re:WAR OF ANNIHILATION
Přispěvatel: [QEVEP] Draciste Červenec 10, 2020, 00:43:26
https://www.reddit.com/r/Eve/comments/ho4sh3/day_four_max_cta_be_there/
Název: Re:WAR OF ANNIHILATION
Přispěvatel: [--BV-] Jogina Červenec 13, 2020, 09:42:59
Day 8:

Po cca týdnu klasická zákopová válka, která může klidně trvat i roky.

Jen kromě těžké artilerie jsou kapitálky/superkapitálky a místo zákopů cynojammery, regionální brány a mraky timerů na strukturách.

Každý dropuje v "domácím" prostředí tomu druhému na hlavu "I WIN BUTTON" (kapitálky/superkapitálky) a HAC fleety, který jediný jsou ze subkapital doktrín dost agilní na to, aby utekly zavčas (aspoň někdy), toho zase moc nezmůžou.

A vzít kapital/superkapital fleetu přes contested regionální bránu je risk, který na 99 procent skončí kataftrofou, takže si to nikdo nelajzne. A bez možnosti eskalovat na kapital/superkapital level se nikdo nikam dál nepohne.
Navíc nikdo nechce být první kdo lossne první větší kapital/superkapital konfrontaci, protože to může dost ovlivnit "vnímaní" síly a morálku v negativním směru. Takže jen takové tiché našlapování.

viz: https://fleetcom.space/battlereport/nRWJ3wTc6GMLbuuDG

BR: Asher (Imperium) udělal HAC fleetu a jal se střílet jumbridge v Paragon Soulu. PGL flashformnul muniny a kapitálky a dropnul mu je na hlavu. Po smrti 2 monitorů Imperia, chaos, útěk...

...ale mohl bych to klidně postnout i v obráceným gardu a vyměnit jen Paragon Soul za Period Basis, protože tohle je na denním pořádku na obou stranách. ;D
Název: Re:WAR OF ANNIHILATION
Přispěvatel: [--BV-] Jogina Červenec 14, 2020, 09:29:20
700+ man bitva ve Fontáně:

https://fleetcom.space/battlereport/eyDRaDgFB87qWKCXJ

http://www.newedenpost.com/2020/07/the-fight-in-mn5n-x-a-spark-that-ignites-a-fire/
Název: Re:WAR OF ANNIHILATION
Přispěvatel: PYCO. tib0 Červenec 14, 2020, 13:24:31
700+ man bitva ve Fontáně:

https://fleetcom.space/battlereport/eyDRaDgFB87qWKCXJ

http://www.newedenpost.com/2020/07/the-fight-in-mn5n-x-a-spark-that-ignites-a-fire/

Ked citam taky BR, mam chut sa pridat. Potom si spomeniem aky fun su fleetove fighty v 10% TIDI a nie, dakujem  ;D
Název: Re:WAR OF ANNIHILATION
Přispěvatel: [--BV-] Jogina Červenec 14, 2020, 14:25:14
Ti-Di ve fightech je super, zvlášť pak od roku 2018, kdy nově loadnutí v systému random disconectují lidi, co už v systému jsou. Je taková vybíjená disconectama...když dostaneš černýho petra, tak se pak 1-2 hodiny koukáš na černou obrazovku a přemýšlíš jestli jsi měl titána v bublině (pokud ne, tak na 99 procent jsi v podu na stanici( protože každý enemy pro tuhle situaci má probery v sysému a squady dreadů, co tyhle oběti vybíjené loví).

Speciální orgie jsou pak samotný velký přesuny fleet do blízkosti bojů. Kdy dáš 5 systémů vedle bitvy warp na fortizar vzdálený 8,91 AU a na 40-60 minut si můžeš odskočit. Nebo po přískoku bránou do přetíženého systému je celá fleeta místo u brány random všude možně, 1/3 třetina fleety je zpátky Windows apod. věci jako nejrůznější desync (nejčastějsi stačí dostat bump) kdy se na monitoru vidíš jinde, než seš na serveru, to jsou jen třešničky na dortu.

Jednou jsem v Kalevale zažil Ti-Di i při hromadný těžbě (asi 30 lidí), jen proto, že jsme měli smůlu, že ten systém běžel na stejným nodu, jako systém kde si někdo zrovna dával na budku. To je pak naprosto úžasný těžit 5x pomaleji, jen kvůli tomu, že se to někde řeže.

Tak hlavně, že CCP může psát o bitvách 8000 lidí v systému. ;)
Název: Re:WAR OF ANNIHILATION
Přispěvatel: [PYCO.] Kveto Červenec 14, 2020, 18:27:40
mi to pripomenulo tie dva eventy ako CCP s nadsenim hovorilo ze maju riesenie na 1000+ fighty bez tidi,... spravili dva demoruny kde nainvitovali ludi, ktore v podstate boli iba reklama tej firmy na ich tenchnology a tym to zhaslo, ziadna implementacia, ani vizia do buducna, len trashtalk...
Název: Re:WAR OF ANNIHILATION
Přispěvatel: [--BV-] Jogina Červenec 14, 2020, 20:28:33
Tak s tím jak je ten kód napsanej a starej už to nejde moc nikam zásadně posunout.

Přesto si dovolím tvrdit, že v roce 2014-2015 (v late Dominion rulesetu) ty Ti-Di bitvy běhaly o hodně líp ve srovnáním se stavem 2018-2019. Aspoň co se těch disconectů týká.
Název: Re:WAR OF ANNIHILATION
Přispěvatel: [--BV-] Jogina Červenec 15, 2020, 07:01:20
První větší 200+B ISK kapital bitva:

https://zkillboard.com/related/30004625/202007142300/

Podle toho, co jsem četl na redditech to mělo začít jako subkapital brawl 2 fleet (PH+NCDOT) se zealot fleetou INIT, kterou suportily mimojiné i 2 FAXy INIT.,a které záhy přiletěla na pomoc HAC fleeta Goonů.

INIT. to pak eskaloval cca 80ti carriery, Panfam subs rewarpnuli na ping (za doprovodu "COwards running...etc), warpli k cynoinhibitoru chránící carriery INIT. a po jeho zničení eskaloval Panfam vlastní kapital fleetou a 2 munin fleetami Legacy.

INIt zachránil 36-38 carrierů, zbytek padl. PAPI ztráty přes 100 dictorů, cyna, support lodě.

Ti-Di naprosto hrozný podle komentářů z obou stran.

Video (zrychleně):
https://youtu.be/Ic_NWyqYs10
Název: Re:WAR OF ANNIHILATION
Přispěvatel: [--BV-] Jogina Červenec 21, 2020, 08:09:00
Po 3 týdnech:

INIT ztratil už 21 I-HUBů ve Fountain (2 komplet konstalace + nějaký random v dalších dvou), spoustu citadel , včetně několika v ceně 10+B ISK, hodně se jich INIT. unanchoruje, jestli se jim to úspěšně povede, to se uvidí.

V Querious má Legacy (FEDUP) I-HUB k dnešnímu datu, TEST o jedinej I-HUB v Period Basis přišel dnes v noci bez boje.

 Vzhledem k tomu, že superkapital fleeta Impéria je postavená tak, že kryje jihovýchodní frontu, tak tam nějaký progress nečekám, stejně tak si asi ani Imperium netroufne do Paragon Soulu s nějakýma heavy assetama. Tam to bude v následujicích týdnech dál skirmish warfare, střílení jumbridgů, POSek apod.

Být ještě před rokem tak ta válka vypadá jinak. Ale meta se změnila, nerf HP supercaps, nerf rezistů, nerf FAXů a boost dmg u bomb dreadů (buff T2 short range ammo dmg) vytvořil dost nejistý prostředí pro použítí superkapital fleet bez velkých ztrát.

A od těch nerfů nikdo žádnou velkou dreadbombu na superkapitálky nepoužil. Co teď udělá třeba 500+ dreadů to nikdo pořádně neví, ale theorycrafteři říkají,že už 50ti dreadů máte dreska garantovaný minimálně jeden superkapital kill bez ohledu na počet FAXů na gridu. A ten poměr, kdy se dreadbomba vyplatí ekonomicky je poměr někde kolem 25ti dreadů za titána (zaleží, jak to kdo počítá, jestli s pojistkama,  jakýma fitama apod.)

Uvidíme...

Video co mě nejvíc pobavilo za poslední týden: Hellcamp TEST fleety při timeru v Pariod Basis na refnutým POSu
https://youtu.be/Y7UsM-GXs6c

Pro dokreslení ješte celkový BR z toho timeru:
https://fleetcom.space/battlereport/HzfMjSr3fWS7XoqRN
Název: Re:WAR OF ANNIHILATION
Přispěvatel: [--BV-] Jogina Červenec 21, 2020, 15:15:00
Nevím jestli jste to zeregistrovali, ale CVA a další Proviblock leavují Providence, takže konec NRDS.

Z posledního meetingu CVA je zřejmé, že po ráně zvané blackout, kdy se region vylidnil a po tomhle oslabení a tlaku pirátské koalice, která si říká Wrecking Crew a zahrnuje Purple Helmet Warriors Rocket Xce a další podobné aliance došlo k totálnímu burnoutu FC a vedení.

Jedna aliance (Severance) odchází k Legacy a dostane space nejspíš někde Feythabolis/Tenerifis/Immensea/Detorid. CVA jde do Ammar low secu a zbytek (Hispania, Apocalypse etc.) neznámo kam.

Během týdne tak už bude v nule jen NBSI (Not Blue Shot It). Pro nováčky ve hře dost škoda, někdo říká zase, že ne, že CVA se nedokázalo adaptovat na změny mechanik ve hře, kdo ví. :)
Název: Re:WAR OF ANNIHILATION
Přispěvatel: [--BV-] Jogina Červenec 26, 2020, 23:08:16
Stručně další týden:

Legacy konečně mělo nějaký větší progress na svojí severní frontě Catch/Querious. 

Po nějakém 10-12 hod. entosis  maratonu padlo asi 40 I-HUBů v Querious (prakticky celá východní 1/3 regionu) 

Imperium postavilo na jejich obranu jen fleetu intíků:

https://zkillboard.com/related/30003953/202007260800/

Spíš než nějaký obranný efekt, to bylo zpříjemnění nudného mnohahodinového sov gridnu pro Legacy. Nic seriozního jako HAC fleetu nebo kapitálky nepostavili.

Panfam pokračuje v progresu ve Fontáně.

Jediná fronta, kde se nic nezměnilo za týden je ta nejvíc na jihu Paragon Soul/Period Basis.


Z nějakých 70+ timerů dnes Imperium ubránilo tak 5, což pobavilo zvlášť po té co Brisc Rubal v Metashow prorokoval, že 70 timerů blízko po sobě nemůže nikdo myslet vážně a jde zcela jistě jen o trolling:

https://clips.twitch.tv/InventiveCheerfulBoarSoBayed

Další zajímavosti:

Někdo z korporace Elitistops (ex-PL korpa bojující teď na straně Impéria) našel na v Esoterii na unanchornutý POSu Leviathana, tak ho ukradl. Scouting je někdy dobrý na výdělek. ;D

Ruská korporace Iron.Guard (ex-Goon, teď boujicí na straně PAPI koalice) ukradla Impériu munici z neuvěřitelných 796 athanorů. Jde o všechny měsíce, které Impérium pronajímá renterům. Celková škoda je někde mezi 400-530 mld. ISK podle toho jakou zvolíte metodiku výpočtu.

 
Název: Re:WAR OF ANNIHILATION
Přispěvatel: [--BV-] Jogina Červenec 28, 2020, 08:04:25
Po necelám měsíci pár čísel:

Number of Pilots:

Attackers (PAPI): 128 348
Defenders (Imperium): 52239

TOTAL: 180 587

Válčí se v nějakých 14 regionech, cca 1/3 sov nuly.

ISK LOST:

Attackers: 1,95 T ISK
Defenders: 3,45 T ISK

Losses by ships:

Obě dvě strany, co do počtu nejvíce příchází o kapsle, PAPI přišlo k 11954 kapslí za 140,7 mld ISK, Imperium přišlo 9783 kapslí za 171,2 mld ISK. Pokud je člověk vynechá, tak ztráty v lodích podle počtu vypadají takhle:

Attackers ship losses:

1) Cormorand 2995 ks
2) Sabre 1140 ks
3) Munnin 751 ks

Defenders ship losses:

1) Jackdaw 1669 ks
2) Sabre 924 ks
3) Sacrilige+ Zealot po cca 350 ks

Jde z toho pěkně vidět, kdo co lítá za doktríny.

Na straně Impéria postupně začínají narůstat i položky za ztracené struktury, přišli o:

98 Athanors
10 Fortizars
3 Tataras

V tom ISK vyúčtování za cca měsíc nejsou započítány TCU, I-HUBy a I-HUB upgrady protože negenerují killmaily. Takže reálně ten poměr ISK lost bude v vzhledem k desítkám ztrácených I-HUBů a upgradů v nich posunutý ve prospěch Attackers. Nevím proč dávno zničený struktury entosis modulama negenerují killmail, to už mohli dávno dodělat za ty roky.

Celkově zatím takový vlažný rozjezd války, na ten celkový rozměr konfliktu je necelých 6 T ISK zničeno nic moc. Ale ono se to změní, až začne jít někomu o Keepstary, zvlášt ty se strategickou polohou...to pak bude 1 bitva za 6T ISK... ;D

Název: Re:WAR OF ANNIHILATION
Přispěvatel: [--BV-] Jogina Srpen 02, 2020, 14:50:23
INIT. včera kompletně vystěhoval Fontánu.

Při MOVE OP z Y-2ANO do Delve jeden z pilotů INIT. warpnul svoje dva titány na špatnou bránu. Panfam+Snuff toho využili a dropnuli dready do sousedního systému na bránu k Y-2ANO, protože Y-2ANO je cynojammed, a během asi 2-3 minut je zničili. Včechny bomb dready (30 ks) pak sice padly, ale i tak z hlediska ISK war jasné vítězství v poměru 65 ku 35 viz: https://br.evetools.org/related/30004665/202008011700

Celkový počet titánů, které INIT. úspěšně přestěhoval do Delve během soboty je 268 ks.

Ne všechno stihl INIT. evakuovat viz. Sotyio s jasnou výrobou podle dropu capital parts:

https://zkillboard.com/kill/86009470/

Jsem zvědavý na to jestli budou timery Keepstarů INITu ve Fontáně uncontested.


V Querious Imperium během týdne přišlo asi o dalších 20-30 sov struktur.

Ofenzivní strategie Imperia se soustředí na spamovaní velkého množství struktur v jednom čase najednou do enemy systémů (většinou athanory, raitaru). V Esetorii už to zkusili 2x.

Další ofenzivní činnost Impéria je přes WH a napadaní struktur v Drone Regions a dalších vzdálených regionech. Tady to naráží dost na schopnost pak tu práci dotáhnout do konce. Z asi 100 timerů zatím dotáhli do konce jedno TCU Pandemic Horde v Geminate. A to hlavně proto, že to byl snadno dosažitelný systém z low secu.
Název: Re:WAR OF ANNIHILATION
Přispěvatel: [HIFI] waltari Srpen 24, 2020, 08:09:02
Progod "Velká huba" Legend

https://redd.it/if750o