Autor Téma: Poradte novy PC abo iba nova grafika  (Přečteno 10131 krát)

Offline [BOBAS] Zylvarek

• Frigate pilot
  • **
Re:Poradte novy PC abo iba nova grafika
« Odpověď #50 kdy: Leden 23, 2017, 13:25:46 »
JJ souhlas s Aleou. Osobně mě sere že na některy hry nemam na SSD místo. Napřiklad RUST mam ted na HDD a to čtvrt hodinový startování mě strašlivě irituje.
zkus defrag ať se ti seřadí data za sebe a hlavička nemusí běhat jak šílená.

Si spíš myslim že to bude serverem. Uvidim až zkusim joinout nějaky ofi.

Defrag jsem zkoušel nemělo to vliv.  Popravdě ono největší dobu trvají ty assety a to se tuším musí sosnout ze serveru.

Offline [CHN] Quingar

• Battlecruiser pilot
  • Junior :D
« Odpověď #51 kdy: Leden 23, 2017, 14:18:00 »
Kveto mam aj SSD.

Ale tu je problem ze obe tie hry idu na tom sk***venom Unity engine.   To som horsi engine este nevidel. Tam #flush command je iba na paradu asi.   Oni tam proste vsetko nastavili tak,  ze vsetko sa ti na zaciatku nahraje do RAM vsetky textury aj tie ktore hned v tej chvili netreba.   Napr KSP hran teraz iba v okoli zakladnej planety a jej dvoch mesiacov  co by mozno stacilo max 1GB ram na tie textury ale ne Unity si povie , ze musi nahrat textury vsetkych planet a vsetkych mesiacov aj ked ich za tie 3 -4 hodiny ani neuvidim.

A dalsi nadherny issue toho debilneho enginu je obcasne nahravanie uz pouzitych texturov znova. Cize napr znova  som na obeznej drahe planety kerbal  skocim na chvilu do inej lode ktora je na obeznej drahe mesiaca. Cize bud by sa mal pozuit prikaz #flush na uvolenenie tych textur planety Kerbal alebo ich aspon nehat v zalohe. Ale ne obcas sa stane , ze skocim naspat do lode co obieha okolo planety kerbal ono ako schvalne necha tie stare textury v pameti ale este k tomu nahra znova nanovo tie iste textury planety Kerbal.  Cize mam teraz zbytocne dva krat tie iste textury a tak ked sa to parkrat opakuje dostavame sa k memory leak problemom, lebo to zasiera RAM a neuvolnuje.  No nech ta z toho neporazi.  A potom sa pytaj , ze preco tie hry ak su trosku viac moddovane tak potrebuju aspon 16GB RAM.     Proste ten Unity engine je fail na ntu...  A co je najblbsie tie hry sa bez modov hraju blbo neni to ono no ... 
Charo: "Hele Juniore? "
Quingar: " Myslis Quingara ne? Ziaden "Junior" v CHONe neni :D "

Offline [PYCO.] Allea Naar

• Administrator
  • Battlecruiser pilot
« Odpověď #52 kdy: Leden 25, 2017, 09:59:54 »
podobnou bolest zažívám v rustu... pustím rust a hned to má 8GB v ramce...

Offline [QEVEP] DangeonStorm

• Frigate pilot
  • **
« Odpověď #53 kdy: Srpen 21, 2017, 21:36:22 »
cus.
aky vetrak(pripadne aky prietok vzduchu na vetraku) by ste odporucili na amd fx 8350.? tak aby mi to neratali ako dalsie vykurovacie teleso.  ;)

Offline [QEVEP] Draciste

• Capital ship pilot
    • http://twitter.com/Draciste
« Odpověď #54 kdy: Srpen 21, 2017, 22:28:47 »

Offline [PYCO.] Kveto

• Battleship pilot
  • ex pYco
« Odpověď #55 kdy: Srpen 23, 2017, 11:19:06 »
https://www.alza.cz/gelid-solutions-tranquillo-rev-4-d4496097.htm ja zasa posielam uz 4-tu reviziu od gelidu... sam ho mam niekolko rokov, a za tie mince, je to best kupa vo svojej triede...

Offline [CHN] Quingar

• Battlecruiser pilot
  • Junior :D
« Odpověď #56 kdy: Srpen 28, 2017, 18:55:20 »
Ja beham na Arctic Cooling uz x rokov. Na mojom starom kompe som mal AC Freezer 7 Pro a co viem od svagra bezi na tom mojom starom kompe do dnes :)   Ten komp som mal v rokoch 2006 - 2011

Na tej mojej terajsej 6 rocnej masine bezim na AC Freezer 13 a bezi to do dnes. Jedine co robim je ze za tych 6 rokokv som kazdeho 2,5 roka prepastoval CPU dal naspat ten Freezer 13 a jedeme dal :D
Charo: "Hele Juniore? "
Quingar: " Myslis Quingara ne? Ziaden "Junior" v CHONe neni :D "

Offline [QEVEP] DangeonStorm

• Frigate pilot
  • **
« Odpověď #57 kdy: Září 06, 2017, 08:14:48 »
kupil som ten akasa nero,chladi vyborne a aj ticho.