Autor Téma: Band of Magnus WormHole Training Academy  (Přečteno 6151 krát)

Offline [BOBAS] Ondroush

• Frigate pilot
  • **
    • Band of Magnus killboard
Band of Magnus WormHole Training Academy
« kdy: Listopad 19, 2015, 12:11:37 »

Band of Magnus / Assecla in Tellure oteviraji druhe kolo vycvikoveho program Pohyb a Preziti v Dire (dale je PPD).

Ctvrta generace uspesne zavrsila vycvik, absolventi se stavaji členy Band of Magnus se vším co k tomu patří a bylo by nanejvýš příhodné nabídnou dalším nováčkům členství v akademii. Kdo bude další generací obyvatel tajuplneho sveta červích děr?

Duvodem seminare PPD je ukazat lidem, ze systemy cervich der nejsou nijak tajuplne a nebezpeci v nich hrozi casto mensi nez v HiSecu, ale je nutne se k tomu patricne postavit a vedet co kdy a hlavne jak udelat..zpusob hrani ve WH je diametralne odlisny od hrani v K-space a my vam chceme ukazat jak na to..

PPD bude probihat od září do neurcita ..dle zajmu o seminar. Je pripravenych par prednasek (nejen o fyzice cervych der a taktice pouziti techto omezeni, ale i k fitovani, skillovani, probovani, farmeni (jak solo tak s fleetou) , tezeni, vyrobe a vyzkumu ve WH az nakonec k tomu co mame vsichni tak radi a to je zabijeni nepozornych "spoluhracu".

O spokojenost spoluhracu_posluchacu v prubehu PPD se budou starat ti nejzkusenejsi tunelari, ktere BOBAS ma a pod jejich vedenim probehne mnoho akci, at cvicnych nebo ostrych (tedy planovanych planovanych i neplanovanych), kde mate moznost si vyzkouset co ve vas je. Nebudou ale jen korporatni PVP akce, budou i souteze o vecne ceny .. napr: T1_FrigateTrash_LowRoam, T1_Industrial_LowRace, atd... a ceny pro viteze jsou samozrejme stavnate.

Vzdy to bude o spolecnych radostech a ani aliance RONIN nezustane s nabidkou kvalitni zabavy pozadu, protoze vedeni aliance pravidelne porada 0,0 roam pod vedenim FC Guados, na ktere mate moznost se pridat.

Zadne omezeni mnozstvim skillpointu neni, cely seminar je bezplatny a muzete jen ziskat, takze se nestydte a piste prihlasovaci notu na muj EVEmail.

Ondroush, CEO Band of Magnus
« Poslední změna: Září 09, 2016, 14:32:22 by [BOBAS] Ondroush »

Offline [TXBYE] Azzie Stardust

• Administrator
  • Capital ship pilot
    • Quafe klub
Re:Band of Magnus WormHole Training Academy
« Odpověď #1 kdy: Listopad 19, 2015, 13:42:49 »
Vzdy to bude o spolecnych radostech a ani aliance RONIN nezustane s nabidkou kvalitni zabavy pozadu, protoze vedeni aliance pravidelne porada 0,0 roam pod vedenim FC Guados, na ktery mate moznost se pridat.

I dream about paradise / everytime a carebear dies.
Status: Living a life

Offline [BOBAS] Lilith Yang

• Rookie ship pilot
  • *
« Odpověď #2 kdy: Prosinec 05, 2015, 12:15:25 »
Zdravím všechny Empem čerstvě políbené nováčky i mazáky zkoušící hranice EVE ve všem co nabízí.

Chtěl bych se s Vámi podělit o mou zkušenost s korporací Band of Magnus. Ne, že by to bylo úplně dobrovolně :P, ale je to další "challenge accepted" a tak si tedy zapněte pásy a jdeme referovat.

S Eve jsem začal už asi 2 roky nazpět... tehdy mě k tomu postrčil "Kejťák" aka KateCZ Atreid, můj dlouholetý kamarád. Po vytvořeni charu za Caldari frakci jsem se poprvé ocitl v tom nám už známém vesmíru, který někteří z nás denně znásilňují znovu a znovu za účelem se nějak zabavit nebo něco vydělat.

V té chvíli mi Kejťák řekl, ať si v klidu projdu tutorial a šel si dělat své. V podstatě vhodil zlatou rybku do nádrže žralokům a nechal ji tam pěkně plácat. Nenechal jsem se odradit počátečnim “do ničeho nejde sednout, nic nejde fitnout”  a snažil se projít celý tutorial. Probování v té době bylo hotové peklo. A když už se člověk někam doprobuje, tak si zapomene uložit bookmark nazpátek...no skončilo to ztracením se a jelikož se na mě sypalo mnoho informací a já se neptal, tak mě EVE už v tutorialu přestalo bavit a já šel hrát něco jiného. Taková byla moje první zkušenost s EVE.

Trvalo to nějakou dobu, ale nedalo mi to. Asi po dvou letech jsem založil nový trial, tentokrát jako Amarr prošel celý tutorial a Kejťáka v jednom kuse žádal o vysvětlení toho a tamtoho...no netrvalo dlouho a Level3 mise se dělaly jedna báseň.

Při jedné misi Kejťák povídá: “Proč už dávno nemáš přihlášku do ASSECu?” A já na to: “No protože nemám skilly.” ..Kejťák začal něco frflat a až po čase mi ta slova začala dávat smysl: “Nezáleží na tom kolik má pilot skillů, záleží pouze na tom, zda má hráč chuť se aktivně na něčem podílet, chce se učit novým věcem a jestli máte zájem být součástí něčeho většího, než jen farmení misí nebo těžby na beltu.”

Popíchnutí se nedalo dlouho odolávat a dvou dnů jsem se stěhoval do nové "rodiny". Výcviková corpa Assecla in Tellure (ASSEC) připravuje nováčky na hlubší vody Červoděří http://quafe.cz/index.php?topic=439.msg3607#msg3607, než v kterých obvykle samotní "Assekáři" operují. Je jen dočasnou stanicí, ze které členové připravení udělat víc užitku než škody přecházejí do Band of Magnus. Moje nová "rodina" mě perfektně přijala a i když jsme se v životě neslyšeli/neviděli, velmi rychle jsme se  sehráli. Společné málky, lovení ještě větších začátečníků zabloudivších do červích děr, večerní těžba s tlacháním na teamspeaku. Každý den po práci jsem se těšil jak zapnu EVE a budeme něco podnikat. Žili jsme v C3 se statikou do Low a z počátku nás štvalo, že jsme odříznutí a musíme čekat na Hi-sec, což samozřejmě nebyla pravda. Až postupem času jsme zjistili, že není vše zlato, kde je napsáno Hi-sec a ač to někomu možná bude znít divně, teď se cítím bezpečněji ve WH než v Hisecu.

Banda byla super. Ztráceli jsme společně své první lodě, rozdělovali si společně role a Isky, plánovali co kdo bude lítat, prostě idylka. I lidi bylo víc a víc a nás začala C3 trochu tísnit a báli jsme se, že se nedokážeme uživit. Přece jenom ten PLEX nás něco stojí a při počtu více jak dvaceti lidí jsme se báli, že to z anomálek prostě nezvládneme zafinancovat. Proto započal lov na zlatého a stříbrného bludišťáka, resp byly vybrány pouze dvě konkrétní C4 .. chtěli jsme specifické statické výstupy i výhodné složení planet v systému.

Nový domov ASSECu jsme našli asi do 14 dnů a samozřejmě se nám ze začátku zdál trochu jiný. Těžší, hrubší a někteří z nás ASSECářů začali mít pochyby. Nicméně troufnu si tvrdit, že to byl jen počáteční strach a my se po par ztrátách lodí rozkoukali. Byla celá nová planetárka, stavění a vybavování POSů, objevování okolních statik, konečně nám Bob seslal i nějaké souboje PVP na díře a pod vedením CEO Ondroushe nebo dalších kluků z BOBAS to zas mělo jiný rozměr. Takže o akci i zábavu bylo postaráno a kupodivu i kolektiv BOBAS byl velice překvapen naší aktivitou.

Nicméně jsou v EVE chvíle, kdy jste v díře sami a nemáte co dělat. Já osobně bývám dlouho vzhůru. Jako osamělý lovec jsem pravidelně podnikal probovací výpravy za poklady a kolikrát natrefil na jiného probera kradoucího mi moje reliky. A když na TeamSpeaku, který je v EVE nepostradatelný, nikdo z asekářů nebyl, tak jsem si vlezl do kanálu za klukama z BOBAS a buď jen poslouchal, nebo si nechal poradit, jak správně naletět na relic-sajtu, abych druhého chytil a mohl zabít...Bylo to opravdu nepopsatelné, když jsem měl svůj první solo kill jiného probera. A jak se popravdě říká, s jídlem roste chuť. A já chtěl víc. Nejdřív jsme si složili malou armorovou fleetu z toho co jsme měli po díře, logisty už jsme měli “vycvičené” z anomálek a po pár bojích se dostávali do toho správného rozpoložení. Byly to skvělé chvíle. Takové pískoviště plné báboviček a vy můžete hmatat skoro kdekoli se vám zachce :-) .. tedy dokud nenarazíte na hrad z pisku a okolo namakance s lopatama ..

Po pár měsících bylo vybraným ASSECářům nabídnuto zkusit si žít v nejhlubší červí díře co EVE nabízí. V C6 ve které je BOBAS. Co k tomu říct? Ač mají obě korporace stejná pravidla i návyky tak začátek byl chaos. Mrtě všeho všude, POSu bylo v díře jak lodi na POSech a každý POS jiný účel. Ale kluci byli supertrpěliví i když jsme se ptali po milionté kam hodit to či ono. ”A když to omylem hodíš jinam, jen to oznam a ten good guy Aratra Hai to roztřídí“, slýchávali jsme.

Samotné PVP je úplně jiný level. Nejen po dírách, ve kterých kluci loví s překvapujícím entusiasmem a obratností, ale i po LOW a 0,0, kde nám posily z Everyone vs Everything odchované a vycvičené v nule ukazují jak je krásné a jednoduché spálit svipula když je člověk nepozorný, ale také jak vzrušující když při roamu narazíte na nepozorného sólo-málkujícího Golema a těšíte se jak z něho padne fialový modul :-)  … ale co vám dál budu vyprávět. Je toho hodně, vlastně ještě víc, a stačí mrknou na náš killboard bandofmagnus.cz... tak tedy pokud jste od přírody aktivní, máte rádi výzvy, v dobré víře vám radím, pojďte do toho, dejte si přihlášku do Assecla in Tellure a staňte se členem jedné z největších CZ/SK korporací žijících ve WH.

Rozhodnutí je na Vás a pokud se uvidíme v corpě bude to fajn a pokud Vás uvidím zmrzlé v cargoholdu tak to bude také fajn ... Každý kdo má chuť být součástí něčeho většího a přiložit loď k dílu je vítán.

Snad jste se moc nenudili a teď už padejte poslat tu přihlášku -> Neocom -> Corporace a pak už jen vyhledat ASSEC :)

FS

Lilith Yang
« Poslední změna: Prosinec 05, 2015, 12:47:06 by Lilith Yang »

Offline [BOBAS] Endy Azgalus

• Frigate pilot
  • **
« Odpověď #3 kdy: Prosinec 07, 2015, 23:36:08 »
Pod to, co napsal Lilith se podepisuji krví! :)

Já sám jsem byl členem stejné generace ASSEC a když na to s kluky vzpomínáme, tak se shodujeme, že to byli asi nejlepší začátky, jaké jsme si mohli přát....
  • Super parta
  • Společné objevování neznáma
  • První mamutí přešlapy (rozumějte: neohlídaná díra a fleeta s bublinou v zádech na málce)
  • Přátelské soutěžení ve všem (absolutně :D)
  • a hlavně super parta! (sice jsem to už jednou psal, ale proč to nezopakovat)
Toto byla naše generace ASSEC, tak teď je jen na vás, doplnit řady té generace nové! :) Máte na to?
« Poslední změna: Říjen 02, 2016, 13:19:40 by [BOBAS] Endy Azgalus »

Offline [S] Malice Marra

• Battlecruiser pilot
« Odpověď #4 kdy: Prosinec 17, 2015, 18:06:10 »
Nazdar frajeři. Právě jsem se vrátil z hradu páč sem vyhrál na nějakým streamu krabici na novej char s nějakýma plexama, tak zase chvíli hraju s 0 skillpoint exporation noobcharem v Asteru :).

BOBAS byl velice dobrá komunita lidí, když jsem tam před 2 lety řádil a co se týče provozu korpy ve WH, tak asi v CZSK prostředí fakt nic lepšího najít nelze. WH je ale tvrdá práce a řehole, to není jak si v pohodě sedět v Syndicatu na bublině a tyranizovat Jacka Sparrowa (ne,že by to nebylo superzábavný), takže kdo by si chtěl WH korpu zkusit, tak ať nasbírá od BOBASu co nejvíc know how, protože to mají.  Co se mi na BOBAS líbilo nejvíc bylo nadšení pro skupinové aktivity  ;D. V životě jsem neviděl nikoho, kdo by se byl schopný hecnout, aby naninjoval nejvíc plynu, rozbil největší šutr, nebo zavřel lochnu. Jo a s ještě větším, až kanibalismem zavánějícím zápalem, jsme se vrhali na nám podobné carebeary a trhali jejich Maraudery, techtrojky, ba i carriery na cucky.
Takže tady jsem vám teď tady udělal takové malé promo, protože si ho zasloužíte.

Offline [SUNES] Tal Shkanni

• Rookie ship pilot
  • *
« Odpověď #5 kdy: Prosinec 18, 2015, 00:47:38 »
Zdravím!

Musím sa oficiálne podeliť o radosť, ktorú mi Assec (bootcamp BOBAS) pripravila.

Snažil som sa z celého srdca vás dokopať!

A tým som sa stal jediným držiteľom tejto medaile v surrealite Eve Online, hrdo ju budem nosiť a snáď aj tá ďalšia generácia ma poteší podobným vyznamenaním.
(prapôvodný návrh tejto medaile bola zlatá prdel s bronzovým riťným otvorom lemovaná diamantami, z ktorej by vytŕčali dubové ratolesti, ale podobný zámer tam je, taktiež tá hnedá farba potešila)

Ešte raz ďakujem a čakám na vás 4. generácia, moja pravá noha je pripravená formovať vaše zadky!

S pozdravom
Miss T.

Offline [BOBAS] John Wolfsson

• Battlecruiser pilot
« Odpověď #6 kdy: Prosinec 18, 2015, 09:27:44 »
rofl :D ,

Offline [BOBAS] Michael Debor

• Rookie ship pilot
  • *
« Odpověď #7 kdy: Říjen 02, 2016, 15:14:57 »
Zdravíčko

Myslím si, že jsem už dostatečně dlouho v EVE abych mohl něco málo sepsat o této organizované korporací starších a rozumných lidí.
 Jsem vděčný, že se mě ujali jelikož mé začátky v EVE byly náročné, možná někteří si vzpomínají na mé neustále dotazy zde na quafe. Bez této pomoci je často životnost nováčka v EVE velmi nízká. Dokonce i já měl choutky s EVE seknout, přiliv informací byl obrovský. Díky klukům a jejich trpělivosti s roky bohatými zkušenostmi dokázali z naprostého „jelita“ učinit fungujícího člena korporace. Za což jsem jim vděčný jelikož neměli žádnou záruku, že se stanu stálým a fungujícím členem. Nepovažuji se za znalého ale jsem rád, že se dokážu bezpečně pohybovat ve světě červích děr, což je jedna z možných cest ve světě EVE.
  Chtěl bych členům poděkovat a do budoucna je poprosit o stálou trpělivost, kterou ke mně mají, mám totiž ještě nachystáno spoustu dalších otázek.
 Dále bych chtěl sdělit nováčkům, kteří zde zavítají ať nehází při prvním nezdaru flintu do žita, mají trpělivost a rozhlednou se okolo. EVE je rozmanitá hra ve které si člověk užije spoustu zábavy (PVE, PVP). Jen je potřeba najít tu správnou partu a překonat první měsíc učení se kterým kluci rádi pomůžou..

Offline [BOBAS] Ondroush

• Frigate pilot
  • **
    • Band of Magnus killboard
« Odpověď #8 kdy: Prosinec 02, 2016, 10:12:34 »
  Zdravim Vas interstelarni poletuchy,
rok se sesel s rokem a Band of Magnus vypisuji dalsi kolo Wormhole Akademy pro novacky. Kazdy kdo by mel chut zkusit a zazit jak se zije v pustinach Hlubin http://quafe.cz/index.php?topic=439.0 muze se obratit bud na me (ingame nick "Ondroush"), nebo na kohokoli z Band of Magnus (ingame public chat "BOBASSEC").. ti uz vas odkazou na nekoho, kdo lognuty by vas s tim mohl pomoci.

Uz tento vikend (v sobotu 3.12.2016 po DT) bude probihat program pro rookies a newbies o vecne ceny (PLEX, SP injector, isk reward), takze moc nevahejte, protoze kdo pozde chodi, sam sobe skodí a je pak na sebe nastvanej :-)

takze pripadni zameci prosim vyplnte se do prihlasovaciho formulare, at mam jasno kolik tech cen nachystat: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1TQEg1fjyMzUCB95Yf1ciDQ3CkVjTCsKs3rtMOkLG37I/edit#gid=0

tesime se na vas v nasich radach, nebo v nasem cargoholdu

Ondroush

Band of Magnus CEO

Offline [CHN] Quingar

• Battlecruiser pilot
  • Junior :D
« Odpověď #9 kdy: Prosinec 02, 2016, 12:02:22 »
Ondroush a pre ludi co maju skusenosti s dierou este z roku 2009-2010 s CHONom ?  Musia aj oni absolvovat nejaky re-trening alebo mozu sa rovno vrhnut k Vam? :)

Kurnik mam problem.
Neviem kam ist teraz.
Taha ma to k Fuaroanovi do korpy pyco a do WH kedze som mu to slubil.
Taha ma to k Band of Magnus a nosit zase The Ronin ticker a byt so Shivajou a Guadosom na aliancnom kanale.
Taha ma to zostat vo FW a blbnut s Krivasom alebo sam so sebou a strielat polakov v Placide

Boze co si vybrat....
« Poslední změna: Prosinec 02, 2016, 12:34:55 by MAPR Quingar »
Charo: "Hele Juniore? "
Quingar: " Myslis Quingara ne? Ziaden "Junior" v CHONe neni :D "