Autor Téma: Válka na severu  (Přečteno 27897 krát)

Offline [MAPR] Ganimoth Gandar

 • Cruiser pilot
 • ***
 • Příspěvků: 163
Re:Válka na severu
« Odpověď #180 kdy: Duben 21, 2018, 18:00:56 »
Dnes tentokrat prebehl King Vodoo ze SLYCE, ukradl +-300b a prevedl fortizar v VFK, kde nasledne problehla bitva s trochou eskalace s dready. https://br.inyour.space/?s=2904&b=8049000&e=390&t=uvq
Festina lente!

Offline [--BV-] Jogina

 • Battleship pilot
 • *****
 • Příspěvků: 694
Re:Válka na severu
« Odpověď #181 kdy: Duben 22, 2018, 10:37:20 »

Offline [--BV-] Jogina

 • Battleship pilot
 • *****
 • Příspěvků: 694
Re:Válka na severu
« Odpověď #182 kdy: Duben 22, 2018, 22:05:19 »
Já jsem zvědavej na to, jak CCP ohodnotí, ten doxxing a RL vyhrožovaní.

Protože co jsem slyšel, tak Kenshin. měl mít nějakej meeting a řešili tam  jakza pomocí hesel, který měly dostupný z nejrůznějších ali služeb prolomit účty od emailu počínaje, po prolomení účtů do jiných online her,tam mu smazat účty, majetek či ho jinak poškodit. Navíc součastní porady mělo být i to, jak do ty pomsty začlenit i ženu a děti "subjektu pomsty", přičemž, se tam přesně řešilo, kde bydli apod. Což mi osobně přijde odporný úplně nejvíc a myslím, že ti lidi by EvE neměli hrát, spíš by měli vyhledat nějakou lékařskou pomoc.

Gigx dostal ban, za to, že vyhrožoval useknutím rukou, ale aspoň ne, tím že to udělá celý rodině a nesnažil se ani dostat do emailů, herních účtů apod.

Co je největší perla a úplně nejstupidnější na tom všem, že to dělají a sami si myslí, že se to neprovalí, když mají alianci plnou špionů (nejden Black hand, ale z vícero stran), kteří to všechno pečlivě dokumentují, aby to mohli použít až přijde správný čas. Si vážně mysleli, že jedinej spy u nich byl ten, co jim sebral keepstar? :D


V podstatě čekám 2 varianty, jak tohle skončí, pokud bude Imperium pokračovat, což bude, vzhledem k tomu, jak se tam jejich lidi baví. Ani jedna nezmění zásadně geopolitický uspořádání na mapě, ale určitý skupiny lidí v GoTG to nějak negativně zásahne.

Buď se GoTG rozpadne samo, protože další "spy operace" přijdou a s nima i další drop morálky obyč peonů v GoTG. Po rozpadu stejně většina joine zase Panfam aliance, kde jim to bude umožněno nebo zbytek bude rentit. Nebo jim Vince Draken řekne v určitým bodě, že už je nebaví dělat jim babysiting a nařídí jim to - bojeschopnější část půjde do CO2 či Pandemic Horde, zbytek bude muset rentit.

Pro některé aliance v GoTG to nebude velká změna, už teď musí platit NCDOT desátky. Nebo jsou to spíš "padesátky"?  Nevím jak jinak a vtipně pojmenovat, že třeba taková "silná a úplně nezávislá" aliance  Mordus Angels (MoA) musí odevzdávat 50 procent svého zisku z měsíců NCDOT, a slovo "renta" nezní moc dobře.

EDIT: nějaká sestříhaná verze už je na redditech

https://soundcloud.com/user-612498660/kenshin-dox-audio-censored

   
Citace
  Give me his IP address! If someone gives me his IP address I'll have that cunt pinged for three days straight, via the cloud. I'll have the entire Micrsoft fuckin' infrastructure peggin' him.

    The person that sent me his IP Addresss, is that a static IP address, or a dynamic? I'm fuckin' serious. I've got the entire Microsoft arsenal at my disposal.
« Poslední změna: Duben 22, 2018, 22:40:14 by [--BV-] Jogina »

Offline [--BV-] Jogina

 • Battleship pilot
 • *****
 • Příspěvků: 694
Re:Válka na severu
« Odpověď #183 kdy: Duben 24, 2018, 14:15:35 »
Takový praní špinavého prádla na redditech jsem ještě nezažil. :)

Zkusím to nějak zrekapitulovat:

Odpověď CEO Kenshinu. Vlade Randala na Doxxing:Catlos ze Space Violence k tomu udělal pěknej obrázek na redditech:


Následovala série bahna na Vlade Randela z druhý strany a staršího data:

https://soundcloud.com/no-one-knows-2/vlade-randal-hits-back

V kostce někdo udělal výtah toho o čem to je:

0:03 - "I'm a hard core reformed drug addict and a criminal mind"
0:13 "My use of my brain is exceptional"
0:55 "I've learned kickboxing for 5 years, I can beat the shit out of everyone"
2:19 - "I don't make threats, I make promises"
2:55 - "and then I end up, ya know, working for criminals, selling drugs. Working with real underworld people, ya know? People who are dead, who I'm glad they're de--- well not glad they're dead but it's a relief because we owed them money"
3:55 - apparently he emceed some clubs in Melbourne
4:25 - "At age 16 I stole $40,000 worth of Diamonds and never got caught"
4:40 - "Anything they can do I can do better, and I've got a marketing agency with people joining the game to assist me"
4:45 - "Make no mistake, I'm a professional"

V podstat tam 5 minut vykládá o tom, jaký je kriminální živel v RL, aby si u ostatních vynutil respekt.

+ tam vytáhl někdo ještě 5 nebo 6 let starý články, kdy byl vyhozený z vedení Morsus Mihi, protože vedení aliance odmítlo jeho subkapital doktrínu jako nesmysl. Což ho rozčílilo, takže jim začal nadávat a vyhrožovat a ve vyhrožovaní pokračoval i po tom, co už v alianci nebyl.

Nejvtipnější na tom je, že jeho bejvalá korpa hirr, je s asi dalšíma asi pěti korpama jako Shiva, FreeSpaceRanger nebo Macabre Votum z Morsus Mihi v NCDOT, a to jestli Kenshin. nebo Darkness jako aliance přežije, tak dost záleží na lidech, kterým před 5-6 lety sliboval pomstu za to, že ho z Morsus Mihi vyrazili viz.:

http://archive.evenews24.com/2011/09/07/raw-leak-morsus-mihi-director-ousted-after-being-called-mentally-unfit-to-lead-mandatory-soap-opera-exchange-attache/

https://web.archive.org/web/20130430223848/http://themittani.com/news/circle-two-heist-50b-stolen


Následovala reakce Sort Dragona:


ve který zase ukázal na lidi z GSF.  DBRB si to nenechal líbit a postnul svoji reakci:

https://www.reddit.com/r/Eve/comments/8efjic/since_i_got_called_out_i_guess_i_should_respond/

kde asi má pravdu, nicméně napsal to hodně ve vzteku a dal tam odkazy s RL jmény a adresami lidí, takže se sám asi dopustil doxxingu. Aspoň na pár desítek minut, než ho moderátoři upozornili a smazal to.

No a kdo si to přečel celé tak se dozvěděl i něco málo o doxxingu v PL, kde pro mě bylo novinkou, že jednou z největších obětí doxxingu tam byla třeba Mintchip, která shodou okolností pracovala pro CCP a právě proto nechtěla dělat na EvE a CCP ji dalo na DUST514. A že úplně nejhorší ohledně tohoto je tam Grath Telkin, což mě nijak nepřekvapilo, protože vím jak sprostě nadává všem, kdo mají jiný názor než on třeba na Failheapu nebo dřív na Kugu. :)


No a teď se Sort Dragon pokouší o nějaký smír, tímhle postem:

https://www.reddit.com/r/Eve/comments/8ej0iz/an_attempt_to_close_a_dark_chapter_of_the_last_4/

Doufám, že jsem na nic důležitýho nezapoměl.

Uvidíme jestli to bude nějak pokračovat a hlavně doufám, že se baví lidi v CCP, dělá jim to pěknou reklamu na "hru".


Offline [BOBAS] John Wolfsson

 • Battlecruiser pilot
 • ****
 • Příspěvků: 302
Re:Válka na severu
« Odpověď #184 kdy: Duben 24, 2018, 16:38:32 »
za toto by som banoval hlava/nehlava .... , jedna vec je zlodejina , druha odhalovanie realnej identity a vyhrazanie sa ...

Offline [--BV-] Jogina

 • Battleship pilot
 • *****
 • Příspěvků: 694
Re:Válka na severu
« Odpověď #185 kdy: Duben 25, 2018, 06:49:47 »
https://br.inyour.space/?s=3681&b=8054100&e=90&t=urubeaab

AAR od Ashera z redditu:

Two timers near each other. GOTG pings that they want to save the tatara in 5zxx, we have a raitaru we had anchored on their keepstar grid in D06H a while back in final timer (this one got put into final because we tackled a rorqual and killed it during the armour timer while they reffed it with caracals).
GOTG called Horde, MC, and NCdot.

We called Test, FedUp also asked to come so I was happy to have them in jackdaws.
Fight starts with GOTG bringing in carriers and putting them on their keepstar then skynetting fighters ~5000km. The hull timer is now 30 minutes and it took 25 mins for the fighters to cross the gap. We spread out drones to avoid easy smartbombs and bombers (there appeared to be about 100 bombers of various sorts in system).
Lokis warp in on top of us but because of drone spread tracking still works well. At this point the only fleets are MC feroxes, GOTG lokis vs test cerbs and goon sig ishtars.

Lokis initially tank well but after logis get cleared a bit we start near alpha'ing any non pre-locked FC ship. Ishtars are tanking fairly well but carriers have tons of fighters swarming around us greatly taxing our logi.
As we fought on Horde arrives in jackdaws (their bombers were already there) and NC takes a WH and comes through in cerbs. Later Thomas Lear will arrive in a hastily gathered southern goon cerb fleet.
At this point the lokis are under severe pressure and brings in an apostle which saves prelocks but doesn't save others. Ishtars and lokis duel it out while batphones fight each other and dodge bombs. Lokis are dying and people are reshipping, we prioritize those who reship. Fighters have now fully reached the raitaru and are absolutely pummeling us but not enough to alpha. Eventually after losing many lokis they warp off but we grab one booster and kill the apostle. NC and MC bounce. NC warps back in two early and MJD off bubble edge but I primary Lady Scarlet and we get her just as her pod appears and gets blinked away. Lokis come back in, meanwhile bombs are flying everywhere, ishtars are the only fleet that never leaves the grid. Lokis have good positioning on our old drones so we redrop and start popping lokis again.

Batphones start dueling again. At this point the raitaru is at 5% but we have killed an athanor in 5zxx and the tatara is getting nearly dead. We have some bombers and one dread on it. NCdot undocks supers and nukes the dread. GOTG loki fleet clears tackle and warps off but we have two damnations and hendrink in a monitor pointed. They are killed. At this point we debate if we can clear the fighters but their are hundreds around the raitaru so it's a lost cause, we hustle back to 5ZXX as the tatara has 15 minutes left and is at 5% but NC has supers on grid. As we enter system NC cynos out. Tatara is killed.

We claim total victory as we were outnumbered, had no caps, and we killed the objective GOTG pinged that they would save. Isk war is greatly in our favour. We would have liked to save the raitaru but it was cheap and did its job so we thank it. BR over, great fight, we are super happy my fleet was near ecstatic on the way home, it's been an awesome month for us in the north and it's not over yet.

Video od Wulkanse:

« Poslední změna: Duben 25, 2018, 09:26:38 by [--BV-] Jogina »

Offline [--BV-] Jogina

 • Battleship pilot
 • *****
 • Příspěvků: 694
Re:Válka na severu
« Odpověď #186 kdy: Duben 26, 2018, 13:35:29 »
Před týdnem napsal jeden člověk z TESTu do HQ PEPSICO, aby podpořilo Imperium ve snažení proti GoTG:

https://imgur.com/PmF65Kl

Po týdnu dostal odpověď:

https://imgur.com/sSOQvBI

Otázka teď zní, až předá Captain Sobat Goonům kupony na nápoje zdarma - veme nás Mittani do Imperia nebo ne? ;D

Btw, jestli je to pravda, tak klobouk dolů před vedením PepsiCo.

Odkaz: https://www.reddit.com/r/Eve/comments/8exy4a/pepsico_replied_to_my_email_requesting_mountain/

Offline [--BV-] Jogina

 • Battleship pilot
 • *****
 • Příspěvků: 694
Re:Válka na severu
« Odpověď #187 kdy: Květen 07, 2018, 07:48:43 »
Něco pro zasmátí po ránu.

https://zkillboard.com/kill/69806560/

Bombers bar jim zabil rorquala, což by ve většině normánlních aliancí neznamealo nic. Ne tak v PL.

Tady si na něj otevřeli někteří lidi jako Hedliner hubu a začli dělat drama a řvát na něj, že jim zničil killboard. A tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne. Dotyčný si řekl, že toho už má PL dost a protože měl role, rozhodl se rozloučit s milovanou aliancí na úrovni:

Zničil jim rigy a produkci v Sotiyu, kde PL staví titány a supercarriery (7 titánů ve výrobě zničeno + blíže nespecifikovaný počet supercarrierů). Samozřejmě ukradl všechno co mohl, a kde měl přísup, včetně fitů lodí V Keepstaru v M-O, kde má většina superkapital klony jich zničil kolem 400 klonů, většina se slave setama. Servis moduly a rigy zničil na dalších citadelách, čímž zničil dalších 1898 klonů viz. log:


Inu jak je vidět "KB green" mantra není úplně zadarmo, nese i svoje náklady.

Btw vzhledem k tomu, jaký na redditech od tady tý namyšlený elitistický party dostávám maily, který jsou tak vulgární, že kdybych to sem napsal, tak dostanu BAN hned 5x a jejichž jediný obsah je, že kdo není v PL, tak je podčlověk, který by nejen neměl hrát EVE, ale měl ulevit světu tím, že se oběsí na nejbližším stromě - a to jen proto, že ve svých postech na redditech dostatečně neadoruju jejich "hrdinný boj" a válečné úspěchy v Providence, kde měli progres 0 (slovy nula po 6 týdnů) dokud si nepozvali další aliance na pomoc (především NCDOT, ale i další jako Purple Helmet Warriors, Honorable Third Party etc), nebo tak si podobný věci docela užívám. Člověk totiž v praxi vidí, že se nedovedou o moc líp chovat ani k vlastním členům.

Offline [MAPR] Kaliandra Gor-Akhal

 • Cruiser pilot
 • ***
 • Příspěvků: 119
Re:Válka na severu
« Odpověď #188 kdy: Květen 07, 2018, 10:28:45 »
To udělal Me of Course, toho si možná pamatuješ z Nulli :))

Offline [--BV-] Jogina

 • Battleship pilot
 • *****
 • Příspěvků: 694
Re:Válka na severu
« Odpověď #189 kdy: Květen 08, 2018, 20:09:51 »
Možná jsem se s ním na fanfestu 2013 dokonce i popil, protože těch lidí z S2N tam bylo fakt hodně. Ale po tváři si ho nepamatuju. Byl to jeden z AT Teamu S2N.

Z toho co se zatím dostalo ven, tak jen v palivu, který jim ukradl bylo 300 B ISK, když vemeš fity  další věci co pobral, tak konzervativní odhad by mohl být někde kolem 400 mld. Zničený superkapitálky ve výrobě (2 titáni po 60 mld mld,+ 5 super supercarrierů - dohromady kolem 200 mld), a jsme na 0,6 T ISK. Pak pár tisíc zničených klonů z toho pár set s drahejma setama do superek,  hodně konzervativní odhad podle lidí na HF je 400 B , ale může to být klidně i 600 B. Pak T2 rigy XL velikosti do Keepstaru a Sotiya za 200 B.

Celkem to vychází, jářku, na nějakých 1,2 - 1,4 T ISK.

Z toho co psal Me of Couse, tak mu Hedliner na comms vyčítal nejen toho Rorquala za 10 B, ale prošel si tam s ním celou historii, a postupně každej jednotlivej loss z killboardu. ;D

Pro PL je to druhý největší loss v historii. Pro srovnání odpovídajicí cca třetině toho, o co přišli při B-R5 bitvě (tzn nějakých 4,5-5 T ISK). Včechny další velký lossy titánů ze systému začinajicích Y- jsou proti tomu sranda.

Po B-R5 Grath Telkin týdny brečel na failheapu, jak jen jeho korpa lossnula v jedný bitvě víc, než celé aliance v EvE za celou svou existenci a jak mu jsou všichni (myšleno především lidi z N3, kteří mu vyčítali, že se zbaběle stáhli a ještě ten den z války vyvázali a uzavřeli s Mittanim příměří, nechajíce zbytek N3 ať si je Gooni kempí týdny v Detoridu) u zadních partíí, a jediný co ho zajímá, je přežití jeho korpy resp. celé aliance.

Teď si naopak nasadili masku, jak jim to nevadí, nicméně downvote brigading na redditech dokazuje, že to s pózou "We don´t care" není zase tak horký. A lidi se na jejich úkor budou bavit ještě pár dnů,  ;D viz:

https://www.reddit.com/r/Eve/comments/8hrzb6/bug_mo_jumpclone_missing/
« Poslední změna: Květen 09, 2018, 06:44:59 by [--BV-] Jogina »