Autor Téma: Válka na severu  (Přečteno 26580 krát)

Offline [--BV-] Jogina

 • Battleship pilot
 • *****
 • Příspěvků: 685
Re:Válka na severu
« Odpověď #230 kdy: Listopad 26, 2018, 09:09:08 »
Na Perimetru pokračuje válka o kontrolu nad high-sec obchodem:

TEST přišel minulý týden o první dražší strukturu:

https://zkillboard.com/kill/73622266/

Zkillboards blbě ukazuje cenu, reálný loss byl přes 73 mld. ISK.

Kuriozní na tom bylo, že tam byla fleeta TESTu, co ho měla bránit, to sledovala na gridu, ale nemohla zasáhnout. Progod omylem wardecnul tu korpu co na ni zaútočila jiným altem, než měl, a přišlo se na to až na gridu.

Vzhledem k tomu, že meta kolem válčení v high-secu připomíná trochu karuselové kauzy s podvody u DPH, kdy firmy vznikají a zanikají rychlostí světla, tak v high secu je to s korporacemi a wardecy podobně, a  vyžaduje to každé 4 hodiny, aby někdo zkontrolovat,  a wardecnot patřičný agresory se správným charem i za  TEST, tak bylo rozhodnuto, že TTT (alt aliance, pro high sec trade stuktury TESTu) joine přímo TEST, aby se to trochu zjednodušilo a předešlo omylům v budoucnu.

Díky tomu omylu Progoda, tak měl TEST refnutý i Keepstar na Perimetru, ale na armor timer v sobotu se nikdo nedostavil.

Celkem za minulý týden padlo na Perimetru kolem 10ti struktur (polovina z toho byly Azbely).

Pandemic Horde ukončilo "Branch" kampaň proti GoTG.
Citace
@everyone Branch Deployment has come to a close for most of us. This move op is for regular caps only headed back to Geminate from Branch. Grab your cap pilots and load your subcap ships up in SMB.
Fleet: Logistical Nightmare (Cole Solette) Comms: Epi Comp: Regular Caps (Carriers, FAX Dreads) Leaving: ASAP
Notes: * You need at least 70,200 isotopes for your capital

Gobbins nakonec vyřešil vše diplomaticky a pronajal pro rorqualy a industry safe space v Cobalts Edge od HK viz. např. lossy excavatorů či obyč. těžítek Pandemic Horde z CE:

https://zkillboard.com/kill/73672881/
https://zkillboard.com/kill/73692097/

Nutno dodat, že CE space je jen pro vyvolené  v PH - Blessed Beans + vedení aliance. Obyčejní plebejci v PH si musí vystačit s kempenou Kalevalou a Geminate.

V sobotu měl TEST meeting a přesouval na sever další várku několika stovek kapitálek a subkapitálek.  BL/PL/NCDOT a PH dalo dohromady 600-700 lidí a využilo toho k tomu, že refnulo skoro všechny struktury TESTu na severu.

Na armor timery struktur TESTu se pak v neděli nedostavili.

Stejně tak v AU TZ vybíhaly z RF nějaký stuktury Kendarovy SIG a taky nikdo z obránců nepřišel, takže jsme čas využili tak, že jsme  poslali do stuktury pár Astrahusů a několik dalších citadel do armoru, zatímco nás FC bavil tím, že nám tlumočil, co se děje na NCDOT comms...a výmluvy, proč zase nemůžou vydokovat. ;D ;).

Uvidíme jestli to dnes večer bude jinak.

Závěrem video:


Offline [BOBAS] pikachu CZ

 • Cruiser pilot
 • ***
 • Příspěvků: 132
Re:Válka na severu
« Odpověď #231 kdy: Prosinec 02, 2018, 00:36:24 »
mluvilo se o tech stukach, tak trochu propagandy 

Offline [--BV-] Jogina

 • Battleship pilot
 • *****
 • Příspěvků: 685
Re:Válka na severu
« Odpověď #232 kdy: Prosinec 03, 2018, 08:20:32 »
Největší fight z minulého týdne v Geminate:

AAR: V Oijanenu byl armor timer staging fortizaru TESTu.

Elo Knight připravil baitu s tím, že naláká TEST+ Imperium do pasti, kterou nachystal ve vedlejším systému BWF-ZZ na bráně do Oinanenu. 1000 km od brány má Pandemic Horde citadelu, u který fieldnul carriery s tím, že fightery carriery poslaly k Oinanen bráně, připraveny k anihilaci čehokoliv, co se pohne. Systém Elo a Gobbins zacynojamovali.

Se subkapitálkama pak Elo skočil do Oijanenu, kde sledovaly, jak se opravuje staging fortizar TESTu, zatímco TEST střílel fortizar Pandemic Horde v Oijanenu.

Během toho Elo zavelel k ústupu a fleety Panfamu warpnuli na bránu a BWF. TEST a Imperium přestali střílet fortizar PH a následovali Panfam, který mezitím skočil do BFW, kde měla celá Elova past sklapnout.

Progod nechal warpnout a skočit do BWF SS carriery, který zmasakrovaly většinu fighterů Panfamu. O masakr Nightmare NCDOT se postaral Vertigo z GSF, který se svým spy charem warpnul z pozice squad commandera, všechny nightmary bez logistik do bublin...a zbytek byl masakr Tempestů PH snažících se útéct z bublin.

Výsledek: https://zkillboard.com/related/30002440/201811290000/

Panfam lossnul bezmála 230 fighterů (fighters+support fgihters dohromady), přes 100 battleship z nichž cca půlka byly nightmary NCDOT výměnou za 20 dictorů a 22 battleship TESTu. ;D

Další konfrontace: Athanor final timer na Oijanenu

https://zkillboard.com/related/30000186/201811300300/

TEST sám proti Panfamu. Panfam vyhrál objectives i ISK war. Ale vzhledem k tomu, že na gridu měl Panfam 40 superkapitálek, tak žádná katastrofa.

Jinak spousta blueballs a TZ tankovaní na obou stranách.


CO2 jako aliance končí, tentokrát se zdá definitivně

https://soundcloud.com/choridon/co2-disbands


Další posily z NCDOT do TESTu:

http://evemaps.dotlan.net/corp/hirr/alliancesOffline [--BV-] Jogina

 • Battleship pilot
 • *****
 • Příspěvků: 685
Re:Válka na severu
« Odpověď #233 kdy: Prosinec 03, 2018, 08:31:07 »
Pravidla Panfamic Horde pro ratování v Cobalt Edge:

Citace
Welcome to Cobalt Edge! There are a couple of things you should know to get started. The systems available to us are: E-B957, 4A-6NI, and 2-9Z6V None of these systems are cynojammed, be aware of this. Our staging structure is the Fortizar named "Balinor" in E-B957 On grid with this Fortizar is a Sotiyo that we have access to, which has the ability to build caps and supers The Tatara on grid is a perfect refinery that we also have full access to. NO MOON MINING
YOUR TOONS MUST BE IN BB/VG, NO HORDE INC. TOONS
Our shared intel channel is Cobalt.Intel - The renters keep excellent tabs on enemies, so you would do well to watch this channel at all times while krabbing.
You can run escalations safely** anywhere in CE, none of the locals will bother you. Our friendly locals (THESE WILL NOT APPEAR BLUE) are Hard Knocks Citizens, Circle of Hell, Brothers of Tangra, and Skill Urself DO NOT REPORT THESE IN INTEL
FAQ Section:
Q: How do I get there?
A: Read pins in this channel for routes from O-V/FB5 - These REQUIRE JDC5 for normal caps, and JDC3 for rorqs.
Q: What type of rats are out there?
A: Rogue drones, fit omni tank, fire EM at them. Watch out for drone carriers, these can oneshot excavators.
Q: What should I bring?
A: Please bring anything you will need to Krab safely, this includes any/all refits for ratting caps (make sure you have a serviceable combat refit for carriers/rorqs), interceptors, dictors, MUNINNS. We have to ability to produce some necessities out here, but logistics to CE are a literally nightmare, so pack well when you move.
Any further questions can be directed to myself or @Ahzmundus Skeeve If we can't help you, we'll get you in touch with someone who can.

NOTHING CAN STOP THE KRAB