Autor Téma: Válka na jihu  (Přečteno 36147 krát)

Offline [--BV-] Jogina

• Battleship pilot
Re:Válka na jihu
« Odpověď #280 kdy: Březen 12, 2018, 13:44:07 »
Jasně, že nemáte nikoho rádi, nikdo nemá rád vás a jste sami proti celýmu EVE. Jo a ještě je vás málo a těch ostatních je vždycky min. 10x víc...btw, co ještě vám tam cpou do hlavy?  ;) Že když vás chytnou se superkapitálkou musíte leavnou korpu, ať neušpiníte "elite" killboard. :)

V praxi jaký "nemáte" společný zájmy, a jak se "nemáte" rádi, jde kromě logů vedení nahoře, vidět i několikrát týdně ve hře PŘI nejrůznějších timerech.  Naposledy o minulém víkendu, když Fraternity stavělo nejmenovaný fortizar, kde NCDOT i Darkness mělo postavený fleety na jeho obranu.

Radši přenech to PR divadlo našemu parlamentu, kde se taky hrají hry na to, že poslanci/ministři jedné strany označí tu druhou za fašisty, další za levicový extremisty, ale když se pak jde o něčem hlasovat, tak hlasují podle společných/stejných not.  V EVE máš těch hlasování každý týden hned několik a kdo to sleduje, tak ví, kdo s kým hlasuje a nějaká PR omáčka ho fakt nezajímá.

Offline [HIFI] waltari

• Cruiser pilot
    • ncdot.co.uk
« Odpověď #281 kdy: Březen 12, 2018, 22:29:13 »
Tak už tu máme i parlament.

Máš recht, nikdo nás nemá rád. Je proti nám celá EVE  :'( a těch lidí co leavlo NC kvůli chyceným supercaps, kdybys jenom věděl a tys na všecko těď přisel, někdo to má holt v krvi, investigativní geny.
Já absolutně netuším to se dějě v TESTu a nikdy jsem netvrdil opak. Měl bys popřemýšlet nad podobnou taktikou, protože co se týká NC nebo PL jsi na tom úplně stejně jako já s tím TESTem. Nebo to psali na redditu? Níže přikládám screenshot NC fora toliko k revizi relevance oněch logů "vedení"

Dřív to byla aspoň nějaká sranda s tebou, teď je strašně jednoduché se ti dostat pod kůži tak, že mě odkazuješ na parlament.

Offline [--BV-] Jogina

• Battleship pilot
« Odpověď #282 kdy: Březen 13, 2018, 07:30:36 »
Co to tady na mě zase zkoušíš, opít mě rohlíkem? Si myslíš, že si nedokážu ověřit základní fakta?

https://evewho.com/pilot/Poision+Kevin

https://zkillboard.com/character/1029503124/

Takže ačkoliv já nejsem v tvoví  alianci, tak mám kupovidvu větší přehled o tom, kdo v ní hraje, takže mi dovol, abych ti sdělil jednu novinku:

Od ledna je Poision Kevin zase v NCDOT a podle zkillboard hraje, a to docela aktivně. Logy jsou z února, v únoru má na killboardu killmailů docela dost...takže, kde je tam nějaký rozpor?

A kdybys opět potřeboval ověřit jestli je někdo momentálně členem tvojí aliance a jestli aktivně hraje, tak sem prosím tě už nepostuj starý posty z vašeho fóra. Stačí když mi do soukromý zprávy pošleš jméno charu a já se ti na to kouknu. Je to práce na pár vteřin. A nemáš vůbec zač.

EDIT: Ještě k tomu parlamentu.  Jo, jste stejní pokrytci, ten příměr sedí, jak zadek v kalhotách. ;)
« Poslední změna: Březen 13, 2018, 09:31:34 by [--BV-] Jogina »

Offline [--BV-] Jogina

• Battleship pilot
« Odpověď #283 kdy: Březen 13, 2018, 10:32:09 »
Btw dneska se fakt bavím:

https://zkillboard.com/related/30002645/201803122200/

https://www.reddit.com/r/Eve/comments/83zckw/nc_guy_feeds_3_jfs_to_show_solidarity_with_his/

Tak hlavně, že stihnul ejecnout cargo za 28B , jako správnej NC. HERO. KB STATS ABOVE ALL. :) Proto máte ratovací a industry chary mimo hlavní alianci ne?

Nebo je to spíš od toho, aby jste mohli před každou válkou použít morální berličku o boji proti Xnásobný přesile -nás je 4,5K bojových charů (dalších 10k+ podpůrných charů máme sice v jiných podpůrných aliancích, ale po tom vám nic není) a jdeme proti casual alianci s jednoduchou strukturou, kde je  11k charů, ale všechny dohromady.
Tady si fakt nejsem úplně jistý, proč se jinak dělat s neprůhlednou chobotnici aliancí a mít chary v alianci rozházený mezi aliance A,B,C,D.

Tady to je taky dobrý:

https://www.reddit.com/r/Eve/comments/83y3s4/do_you_know_who_i_am_matterall_special/

To je skoro, jak z nějaký pohádky o princezně, kterou když odmítne nápadník, tak křičí " Aaaale, tatínek vám vyhlásí válku ".

Tak hlavně, že mu to pomohlo.... ;)

« Poslední změna: Březen 13, 2018, 12:37:30 by [--BV-] Jogina »

Offline [--BV-] Jogina

• Battleship pilot
« Odpověď #284 kdy: Březen 14, 2018, 10:05:43 »
Ono je celkem zajímavý, jak se dá v EVE čarovat s počty a dělat si PR:

Když se člověk koukne na dscan nebo i jiný podobný tools na koalice všude najde, že Panfam se skládá z PL, NC., PH. Někdo tam jetě přidává MC. Dohromady mají mít 18-20k charů.

Otázka zní roč jim tam nikdo nepočítá i aliance ve kterých mají odložený podpůrný charaktery na logistiku, vydělávání a výrobu?

Copak aliancím/koalicím s jednoduchou strukturou třeba jako GSF,  TEST počítá někdo do koalice jen třetinu (combat chary only) charakterů?

Proč tam třeba Panfam nemá  Hooligans, kde má Manny (Manfred Sideous) z korpy H A V O C, korpu H A V O C Industrials. Proč tam nejsou jejich ratovací/logistický chary v WERMT/BOT atd..?

V čem je jiný člověk, co staví superkapitálky v TESTU jiný, než v NCDOT, že jeden započítaný do koalice je a druhý nikoliv?

Když Panfamu člověk započítá do koalice všechny podpůrný chary, tak se dostane na hned na téměř dvojnásobný čísla:

PH 13669
BIT 5661
NC. 4363
WERMT 5600
PL 2950
CO2 1650
MC. 1738
--------------
33981 charů

To tam velkoryse člověk nepočítá třeba právě Hooligans, a nejrůznější odnože alt aliancí jako Purple Helmet Warriors, Honorable Third Party apod. Jasně že waltič přispěchá vysvětlit, jak s nima nemají nic společnýho, a že na killmailech se společně pravidelně vyskutují jen díky neuvěřitelným náhodám, a my mu to budeme samozřejmě všichni věřit. ;)

Pokud tam započítá člověk i tyhle měnší aliance, tak jste lehce na 36-37k charech.

No a pokud chcete získat představu o celým severním blobu, musíte připočítat ještě GotG (což je Dark 4000, SLYCCE 3700, MOA 2550, KOS 1840, -000- 856, SBSQ, NSPYS atd..) dorhomady cca 16k charů.

A jste na velmi krásných 52-53k charech.

Offline [--BV-] Jogina

• Battleship pilot
« Odpověď #285 kdy: Březen 19, 2018, 22:25:49 »
U čínských aliancí na TQ můžete vidět podobný zuby ukazujicí úbytek členů, viz např:

http://evemaps.dotlan.net/alliance/Fraternity.

Kdyby někoho zajímalo s čím to souvisí, tak doporučuji přečíst následujicí vlákno:

https://forums.eveonline.com/t/ccp-closed-the-client-loophole-to-chinese-localization-perhaps-because-of-me/63279

Pandˇáci na TQ klikali se speciálně "opatchovaným" klientem, který kromě lokalizace do čínštiny umožnoval mimo jiné warp autopilotem na nulu, přejmenovával automaticky název wormhol odkud kam vedou jim klient WH přejmenoval WH rovnou na "WH to null", "WH do high sec" apod. Kromě toho měl ještě nadstavbu, která umožnovala přímo v klientovy pokročilá makra nebo chcete-li hodně vysoký stupeň automatizace hry oficiální viz. vyjádření CCP Peligra

Citace
CCP Peligro
Macro use in this context refers to automation of game play. In other words: speak whatever language you prefer, just don’t bot!

15. března CCP bezpečnostní mezeru, která tohle "patchovaní" na čínskou verzi TQ klienta umožňovala odstranilo, což odstartovalo v čínské komunitě obrovskou vlnu nevole, mimojíné se projevilo i na redditech vlákny s názvy jako "Chinese community riots as CCP patches EVE Chinese localisation" apod.

Do jaký míry bylo hraní s takhle upraveným klientem fér, to je na posouzení CCP, nicméně z té citace nahoře od CCP Peligra se dá mnohé tušit. Pak otázka zní jestli budou kromě opravení chyby padat ještě nějaké další tresty?

Pamatuji doby, kdy CCP rozdávalo bany "jen" za ten warp autopilota na nulu a s nikým nedisktuvalo. O dalších bonusech klienta jako pokročilá makra, přejmenovávání objektů ve hře, aby to usnadňovalo orientaci apod. raději nemluvím.

Udělat to třeba česká nebo nějaká malá anglicky mluvicí komunita, v takhle v masivním množství tak budou lítat exemplární tresty. CCP bude určitě hodně vážit o kolik hráčů a jaké zisky by na TQ přišli, takže počítám s nějakým "bububu" a maximálně banem na pár dnů.

Btw ten člověk, který na celou kauzu CCP upozornil, je teď "nejpopulárnější" člen čínský komunity a nedivil bych se, kdyby se mu v RL hodně špatně spalo, a nemělo to pro něj ještě nějakou dohru i mimo hru.

Offline [--BV-] Jogina

• Battleship pilot
« Odpověď #286 kdy: Březen 26, 2018, 00:30:26 »
PL anathor timer v Providence po několika eskalacích na obou stranách:

https://br.inyour.space/?s=3709&b=8010282&e=570&t=bwzb

BR od Vilyho na redditech: https://www.reddit.com/r/Eve/comments/87450b/dg_br/

EDIT:doplnil jsem lepší BR, včetně vedlejšího systému, kde proběhl ještě boj s prchajicí subkap fleetou NCPL.

Imperium propaganda:

« Poslední změna: Březen 26, 2018, 06:55:27 by [--BV-] Jogina »

Offline [HIFI] waltari

• Cruiser pilot
    • ncdot.co.uk
« Odpověď #287 kdy: Březen 26, 2018, 12:26:57 »
lul a já že to bude nějaký postřeh od toho jediného BV co byl na gridu za což mu patří oslavné písně a můj obdiv a dík i když mi napálil rev phoenixem. A ono nic, zase reddit :( Dostali jsme na prdel v0v

Offline [--BV-] Jogina

• Battleship pilot
« Odpověď #288 kdy: Březen 26, 2018, 13:16:19 »
No zase waltič a jeho mystifikace.

Z BV bylo na gridu podle killboardu 8 lidí resp 10 pokud počítám i ty s černou obrazovkou a nenačteným gridem:

Konkrétně Azubík, Rathunterka, Rusack, Jagermaiser Miho, Hana Xu Kozlov, Leela Wizard, One Attor, 33rd a další 2 lidí zůstali s reinforce fleetou s černou obrazovkou bez načtenýho gridu (Pavel Klučov, Carneval, takže netuším jestli se nakonec na něčem podepsali) a se místo hraní vyřešit technický problémy.

Přičemž pak už se tam nikdo ani nesnažil dostat.  A šel dělat něco jinýho, protože než by se jim načetl grid stejně by bylo po všem. Na to že online bylo asi 15 lidí z toho 2 byly AFK a 1 šel spát protože musel do práce brzo ráno, tak to mi přijde jako účast celkem slušný.

Btw o technický kvalitě po posledním patchi je to celý nějaký ehm:

https://imperium.news/breaking-northern-forces-suffer-major-losses-in-failed-dreadbomb/

Cituji: The system has been plagued by issues loading grid, and jumping in was causing the client to freeze, or not load the system correctly.

Na konto tohodle bych přičetl i toho titána, protože jsem byl na TS, kecal jsem s Ratem, co tam byl ve Faxu a říkal, že repy na superkapitálkách drží, chvílama se dokonce nudil a probíraly jsme u toho RL věci. Pak najednou titán dole a psal to i Vily, že ten člověk místo hraní řešil problém s klientem. Ale to nic naplat, to tady k těm lagfestům patří. :)

EDIT: teď na to koukám a těch lidí tam bylo dokonce 11 nebo 12 (Pavel se nakonec asi nahrál na gridu podle killboardu), Pak tam byl ještě Veducko Sollete.  A pokud jsem ještě na někoho zapoměl, tak se omlouvám.
« Poslední změna: Březen 26, 2018, 14:36:41 by [--BV-] Jogina »

Offline [--BV-] Jogina

• Battleship pilot
« Odpověď #289 kdy: Březen 26, 2018, 15:35:51 »
Video, včetně TEST comms, asi 1000x zrychlený to vypadá docela pěkně: