Autor Téma: Válka na jihu  (Přečteno 22130 krát)

Offline [--BV-] Jogina

 • Battleship pilot
 • *****
 • Příspěvků: 518
Re:Válka na jihu
« Odpověď #280 kdy: Březen 12, 2018, 13:44:07 »
Jasně, že nemáte nikoho rádi, nikdo nemá rád vás a jste sami proti celýmu EVE. Jo a ještě je vás málo a těch ostatních je vždycky min. 10x víc...btw, co ještě vám tam cpou do hlavy?  ;) Že když vás chytnou se superkapitálkou musíte leavnou korpu, ať neušpiníte "elite" killboard. :)

V praxi jaký "nemáte" společný zájmy, a jak se "nemáte" rádi, jde kromě logů vedení nahoře, vidět i několikrát týdně ve hře PŘI nejrůznějších timerech.  Naposledy o minulém víkendu, když Fraternity stavělo nejmenovaný fortizar, kde NCDOT i Darkness mělo postavený fleety na jeho obranu.

Radši přenech to PR divadlo našemu parlamentu, kde se taky hrají hry na to, že poslanci/ministři jedné strany označí tu druhou za fašisty, další za levicový extremisty, ale když se pak jde o něčem hlasovat, tak hlasují podle společných/stejných not.  V EVE máš těch hlasování každý týden hned několik a kdo to sleduje, tak ví, kdo s kým hlasuje a nějaká PR omáčka ho fakt nezajímá.

Offline [HIFI] waltari

 • Cruiser pilot
 • ***
 • Příspěvků: 168
  • ncdot.co.uk
Re:Válka na jihu
« Odpověď #281 kdy: Březen 12, 2018, 22:29:13 »
Tak už tu máme i parlament.

Máš recht, nikdo nás nemá rád. Je proti nám celá EVE  :'( a těch lidí co leavlo NC kvůli chyceným supercaps, kdybys jenom věděl a tys na všecko těď přisel, někdo to má holt v krvi, investigativní geny.
Já absolutně netuším to se dějě v TESTu a nikdy jsem netvrdil opak. Měl bys popřemýšlet nad podobnou taktikou, protože co se týká NC nebo PL jsi na tom úplně stejně jako já s tím TESTem. Nebo to psali na redditu? Níže přikládám screenshot NC fora toliko k revizi relevance oněch logů "vedení"Dřív to byla aspoň nějaká sranda s tebou, teď je strašně jednoduché se ti dostat pod kůži tak, že mě odkazuješ na parlament.

Offline [--BV-] Jogina

 • Battleship pilot
 • *****
 • Příspěvků: 518
Re:Válka na jihu
« Odpověď #282 kdy: Březen 13, 2018, 07:30:36 »
Co to tady na mě zase zkoušíš, opít mě rohlíkem? Si myslíš, že si nedokážu ověřit základní fakta?

https://evewho.com/pilot/Poision+Kevin

https://zkillboard.com/character/1029503124/

Takže ačkoliv já nejsem v tvoví  alianci, tak mám kupovidvu větší přehled o tom, kdo v ní hraje, takže mi dovol, abych ti sdělil jednu novinku:

Od ledna je Poision Kevin zase v NCDOT a podle zkillboard hraje, a to docela aktivně. Logy jsou z února, v únoru má na killboardu killmailů docela dost...takže, kde je tam nějaký rozpor?

A kdybys opět potřeboval ověřit jestli je někdo momentálně členem tvojí aliance a jestli aktivně hraje, tak sem prosím tě už nepostuj starý posty z vašeho fóra. Stačí když mi do soukromý zprávy pošleš jméno charu a já se ti na to kouknu. Je to práce na pár vteřin. A nemáš vůbec zač.

EDIT: Ještě k tomu parlamentu.  Jo, jste stejní pokrytci, ten příměr sedí, jak zadek v kalhotách. ;)
« Poslední změna: Březen 13, 2018, 09:31:34 by [--BV-] Jogina »

Offline [--BV-] Jogina

 • Battleship pilot
 • *****
 • Příspěvků: 518
Re:Válka na jihu
« Odpověď #283 kdy: Březen 13, 2018, 10:32:09 »
Btw dneska se fakt bavím:

https://zkillboard.com/related/30002645/201803122200/

https://www.reddit.com/r/Eve/comments/83zckw/nc_guy_feeds_3_jfs_to_show_solidarity_with_his/

Tak hlavně, že stihnul ejecnout cargo za 28B , jako správnej NC. HERO. KB STATS ABOVE ALL. :) Proto máte ratovací a industry chary mimo hlavní alianci ne?

Nebo je to spíš od toho, aby jste mohli před každou válkou použít morální berličku o boji proti Xnásobný přesile -nás je 4,5K bojových charů (dalších 10k+ podpůrných charů máme sice v jiných podpůrných aliancích, ale po tom vám nic není) a jdeme proti casual alianci s jednoduchou strukturou, kde je  11k charů, ale všechny dohromady.
Tady si fakt nejsem úplně jistý, proč se jinak dělat s neprůhlednou chobotnici aliancí a mít chary v alianci rozházený mezi aliance A,B,C,D.

Tady to je taky dobrý:

https://www.reddit.com/r/Eve/comments/83y3s4/do_you_know_who_i_am_matterall_special/

To je skoro, jak z nějaký pohádky o princezně, kterou když odmítne nápadník, tak křičí " Aaaale, tatínek vám vyhlásí válku ".


Tak hlavně, že mu to pomohlo.... ;)


« Poslední změna: Březen 13, 2018, 12:37:30 by [--BV-] Jogina »

Offline [--BV-] Jogina

 • Battleship pilot
 • *****
 • Příspěvků: 518
Re:Válka na jihu
« Odpověď #284 kdy: Březen 14, 2018, 10:05:43 »
Ono je celkem zajímavý, jak se dá v EVE čarovat s počty a dělat si PR:

Když se člověk koukne na dscan nebo i jiný podobný tools na koalice všude najde, že Panfam se skládá z PL, NC., PH. Někdo tam jetě přidává MC. Dohromady mají mít 18-20k charů.

Otázka zní roč jim tam nikdo nepočítá i aliance ve kterých mají odložený podpůrný charaktery na logistiku, vydělávání a výrobu?

Copak aliancím/koalicím s jednoduchou strukturou třeba jako GSF,  TEST počítá někdo do koalice jen třetinu (combat chary only) charakterů?

Proč tam třeba Panfam nemá  Hooligans, kde má Manny (Manfred Sideous) z korpy H A V O C, korpu H A V O C Industrials. Proč tam nejsou jejich ratovací/logistický chary v WERMT/BOT atd..?

 V čem je jiný člověk, co staví superkapitálky v TESTU jiný, než v NCDOT, že jeden započítaný do koalice je a druhý nikoliv?

Když Panfamu člověk započítá do koalice všechny podpůrný chary, tak se dostane na hned na téměř dvojnásobný čísla:

PH 13669
BIT 5661
NC. 4363
WERMT 5600
PL 2950
CO2 1650
MC. 1738
--------------
33981 charů

To tam velkoryse člověk nepočítá třeba právě Hooligans, a nejrůznější odnože alt aliancí jako Purple Helmet Warriors, Honorable Third Party apod. Jasně že waltič přispěchá vysvětlit, jak s nima nemají nic společnýho, a že na killmailech se společně pravidelně vyskutují jen díky neuvěřitelným náhodám, a my mu to budeme samozřejmě všichni věřit. ;)

Pokud tam započítá člověk i tyhle měnší aliance, tak jste lehce na 36-37k charech.

No a pokud chcete získat představu o celým severním blobu, musíte připočítat ještě GotG (což je Dark 4000, SLYCCE 3700, MOA 2550, KOS 1840, -000- 856, SBSQ, NSPYS atd..) dorhomady cca 16k charů.

A jste na velmi krásných 52-53k charech.