Autor Téma: Válka na jihu  (Přečteno 51487 krát)

Offline [--BV-] Jogina

 • Battleship pilot
 • *****
 • Příspěvků: 738
Re:Válka na jihu
« Odpověď #400 kdy: Září 03, 2018, 07:00:40 »
CCP zabanovalo znova GIGxe z CO2, který dlouhý měsíce obcházel permaban za RL vyhrožování. Závod o nejvíc permabanů, ale zatím vede Silent Dodger z Red Aliance, ale třeba Gigx zabojuje a nechá se zabanovat víc jak 6x. ;D

A Fraternity (WC) si anchoruje další Keepstar v Tenerifis. Většinou v pracovní dny v jejich prime TZ se nemusí moc bát, že je někdo ohrozí. Zrovna dnes je ale v USA federální svátek a timer vychazí na 7-8 hodin ráno v US TZ.

Jak to dopadne se pozná za pár hodin. ;D

EDIT:

Fraternity ping:
Citace
[11:49:38] Liarali >only subcaps log in and get in fleet. everyone else install VPN This keepstar will die soon, this is because of a series of mistakes in our deployment, i can't avoid the blame on this. Very sorry i wasted your time today, hope you guys can continue to develope. 4 months ago, we had the same amount of titans, 4 months later our fleet quality and quanitity has not improved. Legacy today has 78 titans, so we will not fight a cap fight today. I suggest you use the rest of the day to spend time with your girlfriends, and play some games that are actually fun.https://br.inyour.space/?s=4878&b=8243160&e=270&t=qaaaubqb
« Poslední změna: Září 03, 2018, 15:16:02 by [--BV-] Jogina »

Offline [--BV-] Jogina

 • Battleship pilot
 • *****
 • Příspěvků: 738
Re:Válka na jihu
« Odpověď #401 kdy: Září 05, 2018, 12:50:38 »
Ještě jedno gif meme k tomu keepstaru nahoře:Ono je to celé k smíchu hlavně proto, že Labor Day je v USA v podstatě jeden (nejspíš vůbec) z nejlevicovějších svátků a člověk by čekal, že zrovna komunisti o tom budou něco vědět. Zvlášť když dnes jsou svátky v různých státech lehce dohledatelný na internetu, nebo přímo v nejrůznějších aplikacích. ;D


Další Keepstar drama proběhlo na Maile ve Forge, jeden ze dvou  Keepstarů původně patřící do NETC sítě, a který se měl přesunout po dohodě s Mittanim a Matterallem více do středu Empire byl ukraden aliancí Verge of Collapse:


Celé to doprovázela menší šarvátka mezi Verge of Collapse a Pandemic Horde. Nejdřív Verge of Collapse zničilo freigher, který letěl sebrat unanchornutý keepstar:

https://zkillboard.com/kill/72264669/

Pandemic Horde pak zkusilo to samé udělat  freigheru Verge of Collapse, nicméně jejich Obelisk zázrakem Keepstar naložil a odwarpoval s ním do bezpečí.

Full BR:
https://zkillboard.com/related/30000162/201809050300/
Zlý jazykové tvrdí, že alianci Verge of Collapse ihned kontaktovala nejmenovaná čínská aliance, která projevila svůj zájem ho ihned odkoupit. ;D


V posledních 48 hodinách naonlinovala Legacy koalice na jihu 4 nové Keepstary ( 2 TEST, 1 BRAVE, 1 REQUIEM ETHERNAL). Byla tak dokončena superkapital dálnice od Paragon Soulu na jihozápadě, do Catche na severu, a Immensea s Tenerifis na východě, zaručující bezpečný a pohodlný pohyb jak titánům, tak supercarrierům.

Offline [--BV-] Jogina

 • Battleship pilot
 • *****
 • Příspěvků: 738
Re:Válka na jihu
« Odpověď #402 kdy: Září 09, 2018, 22:46:10 »
Keepstar z Maily ve Forge je už online v nové lokaci:

http://evemaps.dotlan.net/map/Immensea/08-N7Q

odkud bude sloužit jako opěrný bod pro powerprojekci Legacy do Detoridu a Wicked Creeku. Wind Spirits leader z Fraternity před 2 dny předložil podmínky pro kapitulaci WC a následný smír mezi WC a Legacy a údajně na nabídka nebyla dost dobrá.

Teď je na řadě "Max DMG" kampaň ve Wicked Creeku/Detoridu a okolí. Nezbývá doufat, že až padne nějaký to Sotio nebo dvě či keepstar, tak WC podmínky kapitulace trochu vylepší.

Číňani měli dneska 90 minutovej meeting, po jehož konci se začali stěhovat z Tenerifis do novýho staging systému:

http://evemaps.dotlan.net/map/Immensea/RU-PT9

Touhle dobou už v něm mají všechno refnutý, spousta lidí od nich se tam nestihne ani přestěhovat, protože už nepůjdou cloning services za 2 dny. Tohle bude už jejich asi 3. stěhování během 10ti posledních dnů a ne poslední.

Noraus utratil dalších 20 000 USD za nákup PLEXů a za ISKy z nich nakupuje titan chary pro lidi z aliance, ale zřejmě při tom porušil nějaký pravidla pro obchodování s postavama a tak dostal temp ban.

Na severu to taky vypadá zajímavě, jeden keepstar CO2 ve Fade ve struktuře, final tuším ve středu. Na armor timer nikdo ze Severu nepřišel, podle toho co jsem viděl posty Killaha na twitchi při Meta show, tak s velkou pravděpodobností nebudou bránit ani final timer.

Další keepstary asi budou následovat, tím spíš, že v dalším systému s keepstarem, kde měli staging NCDOT přišel Sever o I-HUB a nejspíš půjde taky do fronty na kill. Tam byla zajimavá účast např. CO2 mělo ve fleetach celejch 21 lidí, což tak nějak vypovídá o morálce a rozpoložení v alianci po znovuzabanování Gigxe a ztrátě většiny důležitých systémů.

V sobotu v Metashow byly nějaký spekulace o tom, jestli by Imperium přijalo kapitulaci Severu a za jakých podmínek. Mittani tam připoměl víc jak 5 let starou historii, kdy GSF a NCDOT měli dohodu v rímci OTEC a NCDOT ji porušilo a proto řekl, že s NCDOT do doby dokud tam bude Vince Draken jednat nebude.

I tak by ty podmínky byly asi dost šílený, jako např. selfdestrukt velkýho množství titánů, válečný reparace v řádech trilionů atd...takže to vypadá, že se bude ještě nějaký ten pátek válčit jak na jihu, tak na severu.

Offline [--BV-] Jogina

 • Battleship pilot
 • *****
 • Příspěvků: 738
Re:Válka na jihu
« Odpověď #403 kdy: Září 10, 2018, 06:41:13 »
Aha, tak není to temp ban, ale perma ban na osobu, podobně jako má Gigx - já jsem k tomu na mumblu jen zaslechl 2 věty k tomu, co říkal Progod, a moc tam toho k tomu neřekl.

Podle vlákna na redditech

https://www.reddit.com/r/Eve/comments/9ei1lh/noraus_fraternitys_executor_has_main_multiple/

to není ban za nákup charů, ale za RMT a account sharing.

Noraus, leader aliance Therapy, nejspíš nenakupoval ISKy za PLEXy ofic. cestou, ale u RMT obchodníků. Ke všemu se přiznal včera na meetingu WC a celý to korunoval tím, že se chlubil i jak porušoval EULA account sharingem a tím, jak obchází BAN tím, že si nainjektoval nový chary a hraje si dál na nich.

Zároveň s ním byl zabanovaný i CEO RMT korporace BT-EC v alianci Fraternity.

Pro lepší orientaci, na redditech Noraus postuje pod nickem TurbolenceZero, viz. třeba jeho "BAN evasion" post:

Offline [QEVEP] Draciste

 • Capital ship pilot
 • ******
 • Příspěvků: 1722
  • http://twitter.com/Draciste

Offline [--BV-] Jogina

 • Battleship pilot
 • *****
 • Příspěvků: 738
Re:Válka na jihu
« Odpověď #405 kdy: Září 20, 2018, 15:24:00 »
Čínská ofenzíva v Immensea a Tenerifis pokračuje od úspěchu k úspěchu:

Po úspěšné obraně posledního WC keepstaru v Tenerifis:

https://zkillboard.com/kill/72479866/

který patřil alianci Blade of Grass:

https://clips.twitch.tv/OpenComfortableOctopusFailFish

a úspěšném lossu titána z neděle

https://zkillboard.com/kill/72438822/

dnes WC na předchozí úspěchy navázalo a zdevastovalo kapital fleetu TESTu při obraně I-HUB v jejich staging systému. A teprve čas ukáže, jestli se TEST z lossu 21 dredů dokáže vzpamatovat.

https://br.inyour.space/?s=2183&b=8267640&e=210&t=ue

Ze slušnosti musím dodat, že WC při anihilaci jeden a půl tuctu dredů TESTu přišlo jen o 55 kapitálek, 70+ BS, a umělecký dojem umocnili losem 2 titánů. 

Všichni víme, že Noraus je správný credit card warrior, a tak do toho pustí dalších 20 000 USD, takže všechno už je "already replaced", resp. bylo ještě před tím, než vůbec vydokovali. Proto to píšu úplně nakonec pod čarou za battlereport a snad bych ještě podotknul, že dotčený I-HUB neuchránili.

EDIT> Noraus je BEST. ;D

Dnes ráno na WC discordu po lossu druhého WC rorquala:
https://zkillboard.com/related/30000499/201809200400/


Noraus: Dnes ráno už nechci vidět nikoho mrvého.

A o pár hodin později se rozhodne jít příkladem nafeeduje lodě za 370-380 mld ISK - 2 titány, který měly zbosonovat kapitálky TESTu, ale přistály 60 km od cílů, takže zbosonovaly max sebe (jeden ma na tom druhym TOP DMG a ten skoro obraceně, je druhý v TOP DMG), pak 50+ kapitálek, TEMPEST fleetu a pak ještě reshipnuli, vrátili se tam stihli nafeedovat Eagle fleetu za 40B  (ta v tom původním BR chybí).
« Poslední změna: Září 20, 2018, 16:40:31 by [--BV-] Jogina »

Offline [QEVEP] Draciste

 • Capital ship pilot
 • ******
 • Příspěvků: 1722
  • http://twitter.com/Draciste

Offline [--BV-] Jogina

 • Battleship pilot
 • *****
 • Příspěvků: 738
Re:Válka na jihu
« Odpověď #407 kdy: Září 23, 2018, 10:07:36 »
TEST byl téměř permanentně, s tím že intenzita se třeba lehce snížila na týden nebo dva, ve válce od 4. sprna 2017 - to je 13,5 měsíce.

Téměř celou dobu bojoval proti těm samým nepřátelům, jen na jiných místech - v Catchi, Impassu Curse, Providence, Immensea, Tenerifis, [[/i]Wicked Creeku a Detoridu. A táhlo to hlavně pár lidí jako Progod, Víly, Farmstink a pár dalších a myslím, že si pauzu na odpočinek víc než zasloužili.

Bylo to nahoru dolů, počínaje občanskou válkou v Legacy proti CO2 až po poslední dny. Nějaký clean up bude ještě pokračovat, myslím, že ta dohoda je lepší než jakou udělalo Imperium s GOTG.

Lumpy se taky evakuují z Immensea, na základě dohody a do Detoridu se navíc povedlo nainstalovat neutrální alianci (French ConneCtion) jako naráznikovou zonu.

NIP kromě odpočinku, přezbrojení a posazení do titánů nové generace pilotů,  otevírá možnosti se i v klidu vypořádat s některýma menšíma elementama v Catchi nebo ve Stainu.

Btw v půlce týdne jsem si stáhl statistiky ze zkillboards, tak aktivní supercapitals vypadají takhle (prvních pět příček):
titans+supercarriers (all)

1. GSF 636+1151 (1787)
2. TEST 180+330 (510)
3. NC. 280+201 (481)
4. INIT 110+161 (271)
5. PL 111+147 (258)

TEST za posledních 6 měsíců, počet aktivních superkapitálek zdvojnásobil, u titánů je to dokonce 2,3 násobek stavu z března 2018. Vím, kolik se jich staví v Esoterii, vím jaká je tam po nich poptávka v alianci, v korpě. To tempo teď s koncem války nejspíš ještě hodně zrychlí.

Každopádně GSF nedožene nikdo, tam je to jen o tom, kdy jich budou mít na zkillboards 1000 active titánů a budou sami schopni jich fleednout na grid 700-800 na timer.

V roce 2019 by to mohli CCP přejmenovat na titans online konečně.

Offline [--BV-] Jogina

 • Battleship pilot
 • *****
 • Příspěvků: 738
Re:Válka na jihu
« Odpověď #408 kdy: Září 26, 2018, 06:56:30 »
Preditoři:


ukradli ve Vale 2 ratovací Nyxe z POSu, podle všeho byly nejspíš zaparkovaný blízko (nebo přímo v nějaký struktuře v POSu) asi v důsledku desync clienta po bumpu. Při první aktivaci gridu, kdy k POSu někdo nawarpovalo, byly katapultovány z POSu pryč. Každopádně už změnily několikrát majitele (Preditoři je obratem prodali na SRP):

https://www.reddit.com/r/Eve/comments/9is0kb/aar_test_alliance_predditors_sig_steal_2_nyxs/
 

Offline [--BV-] Jogina

 • Battleship pilot
 • *****
 • Příspěvků: 738
Re:Válka na jihu
« Odpověď #409 kdy: Říjen 29, 2018, 12:08:56 »
CVA blok přišel v sobotu o 2 Sotyia v Providence:

https://br.inyour.space/?s=3707&b=8321400&e=150&t=ruuruffqf

Stáli proti něčemu, co bych nazval jako Derelik Coaliton (PHW+HTP+Waffles) + WC a NCDOT. Jedno skoro ubránili (repair timer byl na 32s) když přiletělo WC a pomohlo ho zastavit.


Aliance CHaosTheory. (KOS) se rozpadla, podstatná část z ní šla jako renteři k TESTu.

TEST joinula korporace Tropa de Elite. z NCDOT, kterou vede Fafer - bývalej leader DCU (Drone Control Unit), anglicky mluvící části DRF a pak nějaký čas člověk číslo dva po Lady Scarlet v největší renterský alianci současnosti Brothers of Tangra (BOT). Byl odejit za pozvání CO2 do Mailpais.