Autor Téma: Válka na jihu  (Přečteno 85450 krát)

Offline [--BV-] Jogina

 • Battleship pilot
 • *****
 • Příspěvků: 795
Re:Válka na jihu
« Odpověď #470 kdy: Září 30, 2019, 10:19:13 »
Tak koupení aliance s 4k lidma slušnou superkapital fleetou vyjde nakonec jen na 5 T ISK viz. níže:

https://web.archive.org/web/20190929215040/https://imgur.com/lycU1Et

18 Logistic Director: "I want to know how much it took to buy RR"
008 Director: several tens of trillions?
Little Rabbit: 5
018 Logistic Director: 5T?
Little Rabbit: "I don't care" (alternative translation:"not my responsibility")

Jinak na TEST foru toho je mnohem víc, vypadá to, že ta holčina Little Rabbit je z Army of Mango,a je mnohem bohatší v RL než Noraus, takže RR má problémy s ISK vyřešený...aneb Noraus MK.II a alianci Ranger Regiment si koupila, kvůli šikaně na čínských forech ze strany WC.

A teď si nás koupí postupně všechny..
« Poslední změna: Září 30, 2019, 12:48:15 by [--BV-] Jogina »

Offline [--BV-] Jogina

 • Battleship pilot
 • *****
 • Příspěvků: 795
Re:Válka na jihu
« Odpověď #471 kdy: Září 30, 2019, 12:27:04 »
Jako nedovedu si představit, že by Vily pro peníze prodal TEST, Mittani GSF apod. a nenásledoval by masivní odchody hráčů nebo se ty aliance rovnou nerozpadly.

AoM je ve hře od unora, v nule od května a dívčina od nich tu háže tisícovkama miliard ISK, jak nic, kupuje si alianci a CCP bude jen tak přihlížet? Nebo si v CCP myslí, že si naratovala za těch pár dnů v Omistu? Nebo pokud ty ISky získala prodejem herního času jiným hráčů (PLEX), tak proč to nehnulo s jeho cenou?

Offline [HIFI] waltari

 • Cruiser pilot
 • ***
 • Příspěvků: 198
  • ncdot.co.uk
Re:Válka na jihu
« Odpověď #472 kdy: Září 30, 2019, 14:40:02 »
Ha, slušný námět na polemiku o možném vývoji a budoucí situaci na TQ.
Začíná to připomínat Serenity :D
Mittens určitě GSF neprodá, je to jeho business, u Vilyho si nejsem jistý, stejně tak si nejsem jistý, že by například Lady neprodala část NC. věcí když Aero nehraje a Vince je kdesi v Africe, přece jen ta dáma k tomu nemá takovou vazbu jako zbytek lidí a těch pár dolarů na košilích a tričkách s motivem ally ji nevytrhne a jsem si 100% jistý, že Gobbins by prodal PH komukoliv kdyby hlavní slovo a majoritní shares neměl Elise a ostatní z PL.

Offline [--BV-] Jogina

 • Battleship pilot
 • *****
 • Příspěvků: 795
Re:Válka na jihu
« Odpověď #473 kdy: Září 30, 2019, 22:48:26 »
Nějaký drby:

Těch koupených keepstarů je asi 10. Ron říkal na mumblu, že TEST dal 1 T ISK.

V Detoridu začaly podzimní výprodeje...i 50 procent OFF u vybraných druhů zboží. ;) Stačí nakoupit na jejich citadele, přes asset safety si to poslat do blue citadely v systemu a za 24 hodin už v tom sedíte na gatecampu.

Ta Little Rabbit byla druhá "nejmocnější" hráčka na Serenity serveru. Měla na starosti severní půlku PIBC koalice (to je ta co vyhrála titan dominanci na serenity a pak byla technicky rozdělená na 2 části, kde obě spolu byly namodro a dělali jen občas domluvený bitvy, jinak se jen masivně botovalo). P
Proto v tom postu nahoře o ní taky píšou jako o "Queen in the North", protože na Serenity serveru jí byla.

A co se týká dalšího vyvoje se uvidí. Nějaký scénaře se nabízí, ale stejně si myslím, že s tím zamíchá nakonec nejvíc CCP. Nicméně do zimy 2020 nic moc nečekejte.

Podle CSM minut je do února focus 80 procent zdrojů na NPE (New Player Experience) a 20 procent (na veteran stagnation). Těch 20 procent je v praxi asi 3-4 lidi, takže na nějaký nový pirate implants sety zapomeňte a čekám max. změny na úrovni nastavit v excelu jeden parametr z 1 na 0 (cyna). Ale nebojte budou nový skiny, pak ještě další drahý skiny, pár ošklivých a pěkných nových skinů. A hlavně všechny budou k mání na omezenou dobu, aby po 2 měsících byly zase na strašně omezenou dobu k mání za 20% off... ;D :) :(

Na konci října má CCP deadline kontraktu s PA, a podle hospodářských výsledků budou dostávat bonusy.

Je dost možný, že pak bude Hilmar vyhozený/odejde "dobrovolně". Beztak už si s bývalýma akcionářema CCP zeregistoval novou společnost na vývoj her. A pokud to bude hodně špatný, tak bude "Age of Chaos v CCP" a PA vyhodí ještě pár lidí s ním.

Offline [HIFI] waltari

 • Cruiser pilot
 • ***
 • Příspěvků: 198
  • ncdot.co.uk
Re:Válka na jihu
« Odpověď #474 kdy: Říjen 01, 2019, 10:50:21 »
Taky přidám nějaké drby. "Povídá se" :D že Miss Rabbit je nováček co se týká EVE Online jenzev reálu je něco jako mladá Kellnerová, tzn bohatá, patrně rodiče a chce se s kamarády vyblbnout na TQ. Včera jsme tak nějak s Rhivrem, Mccloudem a Matterallem nahlas přemýšleli kdo ti kamarádi jsou a dospěli jsme ke dvěma možnostem z nichž je jedna horší než druhá. Čínští hráči nám částečně dali za pravdu. Pokud jseš na TiS discordu možná tu debatu četls.

Prvni možnost je Leaf Queen, CEO poražené ally ze Serenity, část její ally už je konec konců tady - Fraternity.
Druhá možnost je daleko horší pro všechny na TQ, chenchen, CEO celého PIBC, ta je něco jako Mao řízlý Mittensem akorát v sukních. Pokud je to chenchen, bude ji patrně následovat celé její stado čítající cca 25k Číňanů protože /its a matter of honor.

Nejlíp situaci vyhodnotil Dirk... who gives a shit :D

Citace
Maccloud at 5:24 PM
@Tiger  could miss rabbit be possibly leaf queen?
or do you think AoM would have been able to tell if it were if she tried to get into AoM?
 
Tiger at 5:28 PM
Honestly I don’t know Miss Rabbit. Never heard of such name as any strategic person in PIBC before 2016. That’s all can I say
Too bad I am not close to the situation
 
Maccloud at 5:31 PM
im just wondering cause is miss rabbit is a talk show host for a chinese eve podcast, then i gather its fairly evident that she's a she? if so then the possibilities of miss rabbit being any number of former leadership or FCs from serenity are shrinked down a fair amount.
tbh im watching R&K video of serenity for some idea of female fc/leader types from serenity and wondering if it could be leaf queen pretending to be pro-AoM/PIBC or maybe chenchen? im not sure if chenchen is a woman or not, the singular reference in R&K vid seems to indicate it.
 
Tiger at 5:33 PM
I found the text file of that podcast episode which is fairly recent. I don’t listen to Chinese EVE podcast myself.
I think you are on a right track Maccloud
 
Maccloud at 5:35 PM
well ill be the first to say im not at all familiar with the groups the personalities the culture or the language, so im walking pretty blind but guided by what i can research that doesnt require janky google translate
but leaf queen coming back to the game in a form where she can make a power play from a position that looks born from AoM/PIBC would be immensely satirical
it is of course completely hypothetical right now
 
waltari [NC.] at 5:38 PM
couldnt be RnK of any help in this?
asking Fu1crum or some such
 
Maccloud at 5:39 PM
fulcrum would be a good contact to ask for helping this for sure
 
Matterall at 5:40 PM
We are in touch with Fu1crum and a number of other sources.

Offline [--BV-] Jogina

 • Battleship pilot
 • *****
 • Příspěvků: 795
Re:Válka na jihu
« Odpověď #475 kdy: Říjen 01, 2019, 10:57:15 »
Jeden update k válce na jihu:

Tak válka proti Fraternity resp. Winter Coalition, pokračuje dál...i když jsou ve "FULL RETREAT" modu do Cache. Část superkapital fleety už tam přestěhovali.

Nějaký skupiny brání dál Wicked Creek i Detorid a odmítají akceptovat situaci, jako STARCHASER ALIANCE, včera bránili s Darkside I-HUBy ve Wicked Creeku. Ale už to není tak organizovaný z nejvyšších míst, spíš taková partizánská válka v pár lidech, max pár desítkách. Ona nenávist a nedůvěra k dohodám na obou stranách za ty poslední cca 2 roky je docela velká. ;D

Navíc se to protáhne ještě o grind nebo v lepším případě boje v Cache.  Legacy půjde vyjhnat WC i z  Cache,  Vily je chce vyštípat z jihu jednou pro vždy. Psal, že je mu úplně jedno kdo tam bude, ale nesmí to mít nic společnýho s Norausem.

Čínani nabízejí struktury k odkupu za 50 procent, ale Vily psal, že se jim nedá moc věřit, takže se to bude stejně skoro všechno střílet na killmaily, až na pár vyjímek. S tím kolik toho je v těch regionech to bude ještě grind na měsíc nebo dva.

Offline [--BV-] Jogina

 • Battleship pilot
 • *****
 • Příspěvků: 795
Re:Válka na jihu
« Odpověď #476 kdy: Říjen 01, 2019, 11:31:01 »
Miss Rabbit je nováček co se týká EVE Online jenzev reálu je něco jako mladá Kellnerová, tzn bohatá, patrně rodiče a chce se s kamarády vyblbnout na TQ

Na TEST foru psali kluci, že na Serenity hrála, ale to je fuk. Oni jsou všichni stejní, podvádí jak se dá, slovo drží jen když se to hodí. A jsou k tomu vedení už od mala.

Jediný co mě zajímá, jestli tu ta "mladá" rozhazuje Triliony ISK, při ceně 3,5 mil. za 1 PLEX musela prodat na EVE marketu 1 400 000 PLEXů, jen aby si mohla koupit Ranger Regiment.

Takový množství by muselo pohnout s cenou. Nic s cenou se nestalo = jsou to RMT prachy a čekám na akci CCP.
« Poslední změna: Říjen 01, 2019, 12:16:56 by [--BV-] Jogina »

Offline [--BV-] Jogina

 • Battleship pilot
 • *****
 • Příspěvků: 795
Re:Válka na jihu
« Odpověď #477 kdy: Říjen 01, 2019, 16:16:41 »
Btw...tady vysvětluje proč si tu alianci koupila:

https://imgur.com/NyDWJWt
https://imgur.com/HiT55zr

Překlad je něco v tom smyslu, že by to nekoupila, kdyby ji lidi nanapadali na tech jejich forech a socialních sitích.

Offline [--BV-] Jogina

 • Battleship pilot
 • *****
 • Příspěvků: 795
Re:Válka na jihu
« Odpověď #478 kdy: Říjen 02, 2019, 10:28:22 »
Na Tiebě (cinska verze redditu) psali lidi z RR, že to nebyl její první "dar" pro Ranger Regiment. Naposled si koupila práva pojmenovat všechny jejich citadely (včetně keepstarů). Jednalo se o částky ve stovkách mld. ISK.

A v AoM má pořád Little Rabit svojí korporaci. A leader AoM na Tiebě psal, že Little Rabit bude vždy jejich váženou členkou a vždycky u nich bude mít svůj domov ona i její korporace.

Offline [--BV-] Jogina

 • Battleship pilot
 • *****
 • Příspěvků: 795
Re:Válka na jihu
« Odpověď #479 kdy: Říjen 04, 2019, 08:48:24 »
Cinematic video z války na jihu: