Anketa

Jako nováček mám primárně

Kupovat balíky za goldy
1 (11.1%)
Jezdit arény
3 (33.3%)
Ušetřit na dobrodružství
5 (55.6%)

Celkem hlasů: 9

Autor Téma: Hearthstone  (Přečteno 13081 krát)

Offline [TXBYE] Azzie Stardust

• Administrator
  • Capital ship pilot
    • Quafe klub
Hearthstone
« kdy: Prosinec 08, 2016, 10:44:42 »

Po dlouhém čase jsem se vrátil ke kartičkám. Původně jsem si myslel, že je to jen hloupý Pay2Win systém, ale Hearthstone je mnohem víc. Je to klenot.

Je to absolutní masochismus. Krystalicky čistá nenávist proti lidem co si vás namažou na chleba tátovou kreditkou. Kdysi sem si myslel, že dota je nejemotivnější hra všech dob, kde většinu času chcete vymlátit svůj tým více než soupeře. Proti HS je to však břečka. Při jeho hraní nenávidíte totiž sami sebe. Na mysl se kladou otázky typu: proč to sakra hraju, to je jako zábava, jaktože má pořád 3x víc karet než já, jak mohl zahrát 8 karet za jedno kolo, co je to za karty, ty jsem v životě ani neviděl.

A přesto něco uvnitř nutí kliknout a hrát znova. Je to fascinující. Vím, že prohraju, vím že nemám šanci, vím že bez mikroplateb za šanci na lepší karty to nemá cenu ani zkoušet. Přesto vždy kliknu abych zjitil, že existuje další kombo které nelze s basic kartama odvrátit jinak než vytržením eth kabelu a rozlomením klávesnice vejpůl.

Nejlepší jsou pak ty okamžiky, kdy nepřiteli zbývají 3 životy, vy máte dvacet, chvějí se vám ruce, doufáte, že zvednete svoji bilanci alespoň na 1:15 a najednou panaček vytáhne kartu, která vám instatně vynuluje přišerky, manu, karty, ego, peněženku a poslední známky racionality. A to na další 3 hry dopředu.

Jistým způsobem by se dal HS označit za hardcore rougelike hru, kdy zkoušíte jak daleko doběhnete, než vás unuděně rozmázne 14ti letej fracek s číslem tátový kreditky opsaným na papírku.

Nejlepší komba které jsem zatím viděl:
- hele tys mi s potem na čele vymydlil všechny potvory, tumáš zase jsou na živu, ano všech 8 zmrde.
- čus já sem ragnaflus, dám 8 "random" dmg, ne do tvých 6 taunt hrdinů ale do hera, co má 7 životů. Fakt random. GG, txbye.
- vyboostoval sis potvoru? a máš rád ovečky?
- nesmíš mrkat, každý mrknutí ti zmizí 10hp
- tuhle 20/20 kartu jsem si namaloval sám, ale blizzard mi ji schválil páč Hs hraju od dvou let, kámoš

Dali by se rozebírat jednotlivý hrdinové, ale to si nechám možná na příště, protože je nutno popsat dvě sady hrdinů, jednu bandu chrchlajících tuberáků máte vy a ty šťastný parchanty co se*ou manu mají pro změnu oni. Férofka.

Nejlepší je ovšem placený mód Aréna. Super extra náhodně vybrané karty k sestavení. Už jsem jich několik zahrál a musím přiznat, že jednou jsem v aréna módu vyhrál. Ale možná jen protivníkovi spadl net, nejsem si jistý.

Jaké jsou vaše zkušenosti s HS? Hrajete taky? Možná bychom si mohli poradit nějaké strategie nebo se sejít a mlátit se navzájem prknem s hřebíkama, možná to bude o něco zábavnější.

I dream about paradise / everytime a carebear dies.
Status: Living a life

Offline [S] Malice Marra

• Battlecruiser pilot
Re:Hearthstone
« Odpověď #1 kdy: Prosinec 08, 2016, 10:52:09 »
Já hraju Azzie už asi rok a půl. Nedal jsem do toho jedinou korunu, i když asi si koupím ten starter pack 10 balíků a 1 legendárka za 5€ je dobrá value jak sviňa. No a v pohodě dávám ranky kolem 5 bez toho, aniž bych u toho seděl hodiny. Kdybych to grindil, tak legendu dám. Sice mám dobré karty třeba s měsíčním zpožděním, ale pak můžu hrát třeba půl roku silné decky.

Offline [CHN] Quingar

• Battlecruiser pilot
  • Junior :D
« Odpověď #2 kdy: Prosinec 08, 2016, 13:25:49 »
Hral som to ked to bolo v bete na PC.
Hral som to na mobile ked to bolo release. 
Ked som zistil ze aby som mohol hrat Areny musim nagrindit 150 goldu ta som to zabalil :D  Kedze som mal podobne skore ako ty 1:15 :D  A tak by som nikdy nenagrindil tych 150 goldov.   Pripadne ked som sa snazil urobit tie questy kde som mohol si pomoct s grindom tych 150 goldov ale za cele 3 hodky sa mi to nedarilo. Duplom som to zabalil.
Charo: "Hele Juniore? "
Quingar: " Myslis Quingara ne? Ziaden "Junior" v CHONe neni :D "

• Administrator
  • Capital ship pilot
    • Quafe klub
« Odpověď #3 kdy: Prosinec 08, 2016, 13:29:53 »
Háhá, teď měl 3hp a bum, full life. Asi omylem zmáčknul IDDQD.

Jsem tak daleko za hranicí obyčejné nasranosti, poletuji na křídlech čiré nenávisti.

• Administrator
  • Capital ship pilot
    • Quafe klub
« Odpověď #4 kdy: Prosinec 08, 2016, 14:53:22 »
Já hraju Azzie už asi rok a půl. Nedal jsem do toho jedinou korunu, i když asi si koupím ten starter pack 10 balíků a 1 legendárka za 5€ je dobrá value jak sviňa. No a v pohodě dávám ranky kolem 5 bez toho, aniž bych u toho seděl hodiny. Kdybych to grindil, tak legendu dám. Sice mám dobré karty třeba s měsíčním zpožděním, ale pak můžu hrát třeba půl roku silné decky.

Rank 5? Lol.

Jednou jsem byl 19. Jakmile jsem na ty dvacítce, každej tam má legendární karty a prostě tu efektivitu přes 50% abych prolez dál nedám, ani kdybych se rozkrájel. Já chápu, že někdo kdo to hraje rok a půl asi už něco v balíku má, ale pro nováčka je ta hra absolutně zazděná. Můžu akorát čumět jak vypadaj karty, který nikdy mít nebudu. No skill needed, no luck needed, prostě prohra za prohrou.

• Administrator
  • Capital ship pilot
    • Quafe klub
« Odpověď #5 kdy: Prosinec 08, 2016, 15:36:23 »
Hahaha to je masakr, mámnejnižší rank co jde a ono mi to hodí soupeře co morfne hrdinu do démona co vyvolává 6/6 potvory za 2 many každý kolo. LoL.

To je vostrý.

Kam se hrabe EVE, tam nováčci prostě odchází, ale před odchodem je nikdo neznásilní!

Mám novou taktiku, joinu a dávám rovnou concede, šetří to čas a ty soupeři mají také jistě radost.

Offline [S] Malice Marra

• Battlecruiser pilot
« Odpověď #6 kdy: Prosinec 08, 2016, 16:01:22 »
Musíš hrát balíky, který nevyžadujou drahý karty.

Hunter, Shaman, Aggro Warlock, Paladin a Warrior se dají postavit bez jediné legendárky a v pohodě dostat na 10 a lepší rank. Tyto balíky fungují prakticky jen na common/rare kartách a ty si můžeš vyrobit. Důležitý je si udělat 1-2 grindící balíky s kterýma uděláš questy  + nezapomínat každý týden na tavern brawl. Pokud máš nějaký zlato, tak šetřit na adventuru. Alespoň tu poslední, nebo hrát Areny.
Celkově platí, že pokud jako nováček kupuješ nějaký balíčky, tak je nejlepší investice koupit Standard set. Ten nevypadává ze standard formátu a proto je to investice na pořád. Navíc kostru každého balíku tvoří právě tyto karty.

Ideální je si vybrat 1-2 klasy, na který se budeš soustředit a sbírat karty pro ně. Neboj se disenchantovat špatné karty na dust.

Offline [BOBAS] John Wolfsson

• Battlecruiser pilot
« Odpověď #7 kdy: Prosinec 08, 2016, 23:54:42 »
a hlavne nepustat sa do ranked ,ale hrat si v klude ten casual ci aky mod :) , pokial nemas postavene decky

inak p2w to fakt nie je , a kreditka nie je vsemocna ked je to matlak tak mu ani legendarky nepomozu

Offline [BOBAS] Cacora

• Cruiser pilot
« Odpověď #8 kdy: Prosinec 09, 2016, 07:05:53 »
Kamos to hraje uz nekolik let, narval do toho tunu penez a ma asi vsechny karty. Nicmene je podobne frustrovanej a co chvili od nej slysim ze je to rng picovina, ze to maze a uz nikdy to hrat nebude. Takze je uplne jedno jakej mas rank i na top je to rng picovina co si nezaslouzi nic jinyho nez uninstall. Ale jinak je to docela dobra hra s kartickama, taky si obcas dam. ;)

Offline [PYCO.] Krutor Mordorr

• Battlecruiser pilot
« Odpověď #9 kdy: Prosinec 09, 2016, 09:39:15 »