Autor Téma: Situace ve faction warafare PostAplha Clones  (Přečteno 2249 krát)

Offline [--BV-] Jogina

• Battleship pilot
Situace ve faction warafare PostAplha Clones
« kdy: Prosinec 12, 2016, 15:20:43 »

Maličko offtopic, ale mám dotaz ohledně FW:

Jak jsou teď FW vybalancované ohledně stran?

Je nějaká, která dostává pravidelně/dlouhodobě čočku? Nebo je to +- vyrovnané Gallente vs Caldari, Ammar vs Matar ?

Absolutně to nesleduju a vím, že to tu pár lidí lítá, tak se ptám. Díky za odpověď. :)
« Poslední změna: Prosinec 12, 2016, 21:11:58 by Quafe.cz »

Offline [CHN] Quingar

• Battlecruiser pilot
  • Junior :D
Re:Situace ve faction warafare PostAplha Clones
« Odpověď #1 kdy: Prosinec 12, 2016, 15:31:16 »
Maličko offtopic, ale mám dotaz ohledně FW:

Jak jsou teď FW vybalancované ohledně stran?

Je nějaká, která dostává pravidelně/dlouhodobě čočku? Nebo je to +- vyrovnané Gallente vs Caldari, Ammar vs Matar ?

Absolutně to nesleduju a vím, že to tu pár lidí lítá, tak se ptám. Díky za odpověď. :)

Tak Amar vs Minmatar ze vraj je tam mrtvo. A ked pozeram mapu na dot lane tak je to pravda.

Ale Cal vs Gal kde som i ja tak je tu zahul.   Kopu novych alpha clonov slo bud do Gal alebo Cal takze kazdy den sa nieco deje. Fleety sa tvoria bud na obranu alebo na ziskanie nejakeho systemu kazdy den.   
Akurat mam pocit ze nas Cal zacina trosku davat.  Kazdy den nam sejmu nejaky system.  Takze dufam ze ako Gal sa dame dokopy a zacneme to zaberat spat.     
Charo: "Hele Juniore? "
Quingar: " Myslis Quingara ne? Ziaden "Junior" v CHONe neni :D "

Offline [S] Malice Marra

• Battlecruiser pilot
« Odpověď #2 kdy: Prosinec 12, 2016, 16:15:55 »
Když koukám na stream Maxe Evangeliona, co lítá FW PVP, a několikrát byl top pilot v počtu killů, tak mám vždycky nutkání se na všecko vyprdnout a jít do toho. Bohužel nějak nemám ale chuť si dodrbat standingy s půlkou EVE na svým jediným vyskilleným charu.

Líbí se mi, že je tam relativně všecko. Sedne si do Cometa/Slicera a za 2 hoďky dá třeba 20 killů sólo a neztratí ani loď. Včera zrovna streamoval nějakou jejich fleet operaci, kdy se snažili zachránit systém před capnutím a nakonec se jim to fleetou Atronů povedlo. Bylo v tom hodně taktiky, když neměli sílu na to, aby se enemákům postavili přímo a prakticky jenom narušovali jejich capy. Docela dobře to organizoval. No a jako bonus mu k těm killům a capnutí pár komplexů vydělalo x tisíc LP. Tož jako vydělávat PVP, to známe, ale ty LP jsou pěkný příjem. S tím, jaké lodě se tam lítají je to prakticky nekonečný SRP.

Akorát škoda, že to tady odsud žádná korpa nějak kvalitně nedělá. Sice englicky umím, ale kecat o kktinách je lepší v rodným jazyce. :)

Offline [EL-G] erg cz

• Battlecruiser pilot
« Odpověď #3 kdy: Prosinec 12, 2016, 16:21:51 »
  Kopu novych alpha clonov slo bud do Gal alebo Cal takze kazdy den sa nieco deje. Fleety sa tvoria bud na obranu alebo na ziskanie nejakeho systemu kazdy den.   
Akurat mam pocit ze nas Cal zacina trosku davat.  Kazdy den nam sejmu nejaky system.  Takze dufam ze ako Gal sa dame dokopy a zacneme to zaberat spat.   

Po te, co severni gal mil se pekne vycerpala behem osady Aivonen (coz byla kapitole sama o sobe, pres 10 000 znicenych lodi behem ani ne tydne) a dokazala to, co bylo povazovane za nemozne (obsadila aktivne branici se domovskou zakladnu nepritele), tak spousta lidi na nasi strane vyhorelo (caldarci po par dnech to dobyli z5).  O alpha novacky u nas se ne stara temer nikdo, takze s papirovych 25 000 lita jen par tisic. Nevim jak je to na jihu (Sujarento s Rapid withdrawal) s novacky, ale tady na severe je proste citit poradny pokles zajmu o buducnost... Jako kdyby veterani vyhrali Eve a ted to jen dojizdi z povinnosti, bez zajmu o vychovu nastupcu.

Caldarci upgradely svou frakci na stupen 3 tak ze je obrovsky zajem o zisky z obsazovani nasich system nebo braneni svych. Navic po znovudobyti Aivonen caldarci se pokouseji o neco podobneho s Vlillirier (nase domovska zakladna) a tak veterani se vysr... na zbytek severa a brani jenom sebe. Dopada to tak, ze ja s novackem z FEDEF branime ve dvou system jen par kroku od Vlillirier proti 6 rusakum a jedina bitka, kde jsem mel aspon nejakou sanci a tudiz neodmitl, zkoncila spatne mou vinou (zapomnel jsem prehrat repery a ne uvedomil jsem v cas, ze ten Algos ma blastery misto obvyklych railgunu). Jinak to vypada tak, ze vyhanim warp stabbed farmeri s plexu, tak ze nejsou ani fighty (primo rikaji, ze jsou tu aby vydelali dalsi milion LP, ne aby bojovali) ani LP.

Pokud sever padne (s tou armadou LP farmeru je to dost mozne) tak silne pochybuji, ze Pen is Out ubrani jih a asi prijdeme o jedinecnou sanci ziskat na svou stranu aktivnich novacku z Alpha clone vlny.

Jinak treba ja a nas CEO cesky mluvime regularne...

Offline [PR0-M] Faruzen en Divalone

• Frigate pilot
  • **
  • Didn't want that ship anyway ...
    • Faruzenovo EVE Online
« Odpověď #4 kdy: Prosinec 15, 2016, 22:46:32 »
Já jsem teď v Gal/Cal FW celkem roamoval, přestože už nějakou dobu nejsem lognutý, takže jen jako neutrál (Long Live Gallente), ale převaha Caldari byla značná. Všude samý farmer se staby, jak říká Erg. Třeba caldari korporace CONOCO. je vyloženě zaměřená na farmení a i se tím prezentují a mají obrovský počet členů. Řekl bych tedy že i dost Alpha. Nejsou to žádní profíci, většinou mají buď staby, nebo fakt špatné fity, takže padají jak mouchy. Ale je jich taky jak much. Malý alespoň trochu koordinovaný gang by nicméně dokázal v tuhle chvíli pobíjet desítky Caldarijců za odpoledne a to je přeci jen celkem legrace. A aktuální stupeň Tierů : Caldari 3, Gallente 1 jim jen dává odvahu a důvod farmit o to víc.

Řekl bych že Alpha celkem Caldarijcům pomáhají aktuálně.

Offline [CHN] Quingar

• Battlecruiser pilot
  • Junior :D
« Odpověď #5 kdy: Prosinec 16, 2016, 11:36:57 »
Já jsem teď v Gal/Cal FW celkem roamoval, přestože už nějakou dobu nejsem lognutý, takže jen jako neutrál (Long Live Gallente), ale převaha Caldari byla značná. Všude samý farmer se staby, jak říká Erg. Třeba caldari korporace CONOCO. je vyloženě zaměřená na farmení a i se tím prezentují a mají obrovský počet členů. Řekl bych tedy že i dost Alpha. Nejsou to žádní profíci, většinou mají buď staby, nebo fakt špatné fity, takže padají jak mouchy. Ale je jich taky jak much. Malý alespoň trochu koordinovaný gang by nicméně dokázal v tuhle chvíli pobíjet desítky Caldarijců za odpoledne a to je přeci jen celkem legrace. A aktuální stupeň Tierů : Caldari 3, Gallente 1 jim jen dává odvahu a důvod farmit o to víc.

Řekl bych že Alpha celkem Caldarijcům pomáhají aktuálně.

JJ presne CONOCO a este celkom pekny terc su nejaki polaci Corpa dla Nowych :D   
Ale ako pises aj Erg aj ty tak hej ostabovane lode maju  ako hovado. 

Charo: "Hele Juniore? "
Quingar: " Myslis Quingara ne? Ziaden "Junior" v CHONe neni :D "

Offline [S] Malice Marra

• Battlecruiser pilot
« Odpověď #6 kdy: Prosinec 19, 2016, 14:32:09 »
asi to FW zkusím. Můžete doporučit nějaký korpy, aby člověk nebyl forever alone? Půjdu do Gallente militia.

Offline [EL-G] erg cz

• Battlecruiser pilot
« Odpověď #7 kdy: Prosinec 19, 2016, 17:23:29 »
asi to FW zkusím. Můžete doporučit nějaký korpy, aby člověk nebyl forever alone? Půjdu do Gallente militia.

Zalezi na tom, jak moc chces byt ne "forever alone". Ja treba vetsinou casu na korp chatu jsem sam nebo ve dvou. Zridka ve trech. Ale hlavni dej se odehrava na aliancni urovni. Tam v letce potkam i Quingare ;) Vyhodou je ze nikdo neprudi a mame temer nulove dane. Nevyhodou - smutna prazdnota korp chatu, ktera ovsem, jak rikam, vykompenzovana aliancnim chatem. Na druhe strane spektra je Rapid withdrawal, asi nejobydlenejsi gal mil korpa. Pokud ti nevadi, ze korp chat bude pripominat Jitu a obcas te pozvou pomahat piratum - tak za obecenstvim muzes tam.
Opravdu profesionalni korpy jsou Moira nebo Justified Chaos. Hodne prej pomahaji novackum a jsou aktivni treba Aideron Robotics nebo Guardians of the Gate.