Autor Téma: Změny plánované na Březen 2018  (Přečteno 345 krát)


Offline [QEVEP] Draciste

 • Capital ship pilot
 • ******
 • Příspěvků: 1578
  • http://twitter.com/Draciste
Re:Změny plánované na Březen 2018
« Odpověď #1 kdy: Únor 21, 2018, 21:55:45 »
i když tam je plno malých superzměn, tak změny na jump fatique a změny v entosisování se mi hrubě nelíbí...

v podstatě to znamená, že opět na vás dropnou superku kdekoliv, a v jakkoliv malým nebo vetším fightu, a u toho entosisování - to vyhraje jednoduše ten, kdo bude mít víc lidí a logistik, a už to nedokážete avoidnout jammingem, zabitím entosis lodě, etc - protože klidně každá loď co enemáci budou mít, může mít fitnutej entosis link

Offline [--BV-] Jogina

 • Battleship pilot
 • *****
 • Příspěvků: 518
Re:Změny plánované na Březen 2018
« Odpověď #2 kdy: Únor 22, 2018, 07:00:40 »
Tak hlavně každá entosis loď bude mít cyno a při jakýmkoliv problému ti na grid přiskočí 2-3 FAXy a nebudeš mít jinou možnost než eskalovat. A vzhledem k tomu, že jeden ti FAX utankuje 3 dready, tak budeš muset jít asi s eskalací o řád výš, pokud si budeš chtít být jistý, že ten souboj o nod vyhraješ rychle.

Stejně tak ubude příležitostí pro fighty subkapitálek.

Protože zatímco teď když má aliance večer 5 timerů a chce všechny stihnout tak si sakra rozmyslí, jestli půjde někam přes titan bridge a radši volí cestu bránama. Například naposled třeba boj v Providence o Sotio, TEST tam šel přes 2 titan bridge a lidi měli takový fatigue, že Vily musel zpátky přes brány a na druhý na něj čekala past. Po změnách počká max 30 minut a nechá se s fleetou přemostit zpátky, protože už nějaký fatigue nikdo řešit nebude. Časově to i s čekáním u každýho titána vyjde na stejno, ale je to bezpečnější a možnost interakce s okolím se rovná nula.

Jinak řečeno on to bude značně velký boost i v mobilitě subkapital fleet,. Ale bude to taková mobilita, která podle mě není moc velký plus pro možnosti kontentu a spíš ho bude zabíjet.

Proboha na kde jakým fortizar timeru se dneska sleze 2000 lidí. Na keepstar timery chodí 3500-6000 a brečí, že nejde skočit do systému, že nefungují moduly a čumí hodiny ve hře s černou obrazovkou.

Když to vemu třeba u timeru Keepstaru PH v Cloud ringu, tak TEST tam nešel protože přesun tam s něčím, co by mělo nějaký impact na průběh a jen nezhoršovalo lagy bylo moc náročný, takže tam bylo jen 6k lidí i tak všichni brečeli jak tam nic nefunguje.

Po změně v březnu by tam na tom samém místě namísto 6000 lidí lagovalo 8000+. Víc věcí by nefungovalo, a těm co by něco fungovalo, by všechno trvalo díky horšímu Ti-Di o 10 minut déle. To má být jako změna k lepšímu ?

Zvlášť když člověk tak nějak tuší, že díky větší mobilitě to bude po změnách daleko častější jev, protože každej blob bude mít víc času aby na důležitý timery pozval i svoje prarodiče.

Offline [QEVEP] Draciste

 • Capital ship pilot
 • ******
 • Příspěvků: 1578
  • http://twitter.com/Draciste