Autor Téma: Abyss  (Přečteno 4365 krát)

Offline [TFKI] scarify ardonn

• Capital ship pilot
Re:Abyss
« Odpověď #40 kdy: Červen 06, 2018, 22:54:44 »

Offline [--BV-] Jogina

• Battleship pilot
« Odpověď #41 kdy: Červen 07, 2018, 06:53:06 »
Pomalu se začínají pro jednotlivé typy profilovat určité typy lodí, který se v praxi osvědčily - kolega lítá se sacrilige lvl4, taky Dark - a je s ní nadmíru spokojený.

Jenom příklady lootu - říkám příklady, protože je mi jasný, že z tak malého vzorku se nedá dělat nějaký průměr s vypovídací hodnotou, nicméně včera jsme lítali 3 lidi zhruba 3 hodiny - 2x lvl3 + jeden kolega lvl4:

8x lvl3 Electrical (cca 3 hodiny s přestávkama na opravy, doplnění věcí atd) - asi 300-330 mega v lootu
8x lvl3 Dark - cca 400-450 mega
8x lvl4 Dark - 1,2 - 1,3 mld, z čehož cca půlka je mutaplazmid, který se dá dobře prodat, kdyby mu nepadl, tak to taky nebyla žádná sláva.

Nevím jestli se loot table nějak liší pro jednotlivé typy nebo je to fakt jenom o RNG. Včera mi subjektivně přišlo, že v electrical je horší loot než v Dark. ;D

Když bych ten včerejšek v Abyssu srovnal třeba s ratováním, tak u těch lvl3 ty zisky odpovídají +-  ratovaní v carrieru, u lvl4 je to jako ratování v supercarrieru za hodně ideálních podmínek. Problém je, že u toho ratování máte ty zisky jistý, protože generujete přímo ISK.

U Abyssu generujete jen itemy, které musíte prodat na trhu a zisk záleží na poptávce a konkurenci.

Btw pokud někdo zkouší Abyss v novém triglavian cruiseru, tak bych to moc nedoporučoval  - tady je graf, který udělal Chessur a srovnává tam DPS Zealota a Vedmaka:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1PnIZ9KLY0WiZT40onNl68u5FvORu_fhOYNg2ylmDRJI/edit#gid=0

Závěr je, že vedmak se DPS zealota vyrovná až po víc jak 120s střelby do jednoho cíle a i po tomhle čase má zealot stále výhodu větší range.

Offline Azzie Stardust

• Administrator
  • Capital ship pilot
    • Quafe klub
« Odpověď #42 kdy: Červen 07, 2018, 08:05:59 »
Ono těch T5 videií moc není, asi. Viděl jsem zatím kitovací gilu, která je luxusní na t3 a zdá se, že i na t4 ale v t5 nemá šanci.

Pak ta sakra. Což tankuje luxusně, ale je na štíru s časem.

Celé je to dané tím, že ty fakční fity na testu neotestíte, takže potrvá, než se vytříbí způsoby podle efektivity.

Podle KB se létají rozličné způsoby, ale strašně moc mi jich přijde jako totální ptákovina :)
I dream about paradise / everytime a carebear dies.
Status: Living a life

Offline [--BV-] Jogina

• Battleship pilot
« Odpověď #43 kdy: Červen 07, 2018, 09:46:59 »
Na streamu je pár lidí, co streamují T4 a T5 a video materiálů je tam v řádech hodin - problém je, že na lvl5 tam uvidíš zase jen sacrilege a pouze Dark. Aspoň já jsem nenašel jiný na lvl5. Na na lvl4 jsem našel streamy na Gilu a Ishtara (ale nejsou v angličtině).

Offline Migi

• Rookie ship pilot
  • *
« Odpověď #44 kdy: Červen 07, 2018, 11:22:22 »
Tadyten člověk vypadá že vcelku ví o čem mluví a má už nějaké ty T5 nalítané....
https://forums.eveonline.com/t/garrys-great-abyssal-guide-solved-ships-fits-to-run-l5-abyssal-sites/80214

Offline [EL-G] erg cz

• Battlecruiser pilot
« Odpověď #45 kdy: Červen 07, 2018, 12:00:03 »
Tadyten člověk vypadá že vcelku ví o čem mluví a má už nějaké ty T5 nalítané....

Mluvi ano, ale kdyz prectes ti komentare k jeho fitum, tak asi mluvi toho az moc. Mozna ma neco nalitane, ale veri se tomu tezko.

Offline Migi

• Rookie ship pilot
  • *
« Odpověď #46 kdy: Červen 07, 2018, 12:10:02 »

Mluvi ano, ale kdyz prectes ti komentare k jeho fitum, tak asi mluvi toho az moc. Mozna ma neco nalitane, ale veri se tomu tezko.

Možný to je, beru to spíš jako další možnosti a to i s popisem. Stejně každý kdo bude chtít seriozně lítat T4 a T5 si to nejdřív vyzkouší na SiSi. 

Offline [EL-G] erg cz

• Battlecruiser pilot
« Odpověď #47 kdy: Červen 07, 2018, 12:24:24 »
Presne jak rikas. Zatim krome Sutonii nikdo ne ukazal na youtube fit a jak ho za kazdych okolnosti pouzivat. Proto taky ten jeho fit + pouzite implanty jsou dneska na +- 6 az 7 bilionu ISK.
Mne osobne je jasne, ze o tu lod drive nebo pozdeji prijdu. Proste neda litat bez chybne hodiny a hodiny narocneho terenu. Takze pro mne je cena lodi a fitu zcela rozhodujici a pres bilion nejdu. Idealne je 500-600 milionu za lod a implanty, aby mi to ze dvou - tri abyssu zaplatilo,  pak v tom ctvrtem - patem neco zacalo vydelavat nez v sestem - osmem zarvu. :) Business plan ;) Prijde mi to schudnejsi, nez litat zaruceny fit , ktery se zaplati teprve po 20-ti abysech. Co kdyz mi 3-lety syn malem spadne na hlavu hned pri tom prvnim Abyssu a ja budu  muset  se odlepit od klavesnici a jit ho zachranovat...

Offline [--BV-] Jogina

• Battleship pilot
« Odpověď #48 kdy: Červen 07, 2018, 12:52:30 »
Tady ten týpek ty lvl5 i streamuje, ale zase je to v Sacrilege za 8B:

https://www.twitch.tv/honeymonstareve/videos/all

Tam jde vidět, že peníze moc neřeší, protože v jednom streamu se baví tím, že si mutuje moduly na Moloka ;D

Offline [QEVEP] Draciste

• Capital ship pilot
    • http://twitter.com/Draciste