Autor Téma: Cyno v septembri zapali len recona alebo BO  (Přečteno 1982 krát)

Offline [--BV-] Jogina

  • Battleship pilot
  • *****
  • Příspěvků: 785
Re:Cyno v septembri zapali len recona alebo BO
« Odpověď #10 kdy: Srpen 16, 2019, 10:23:58 »
Btw pro ty, kdo by se chtěli hádat o tom, že skill injectory jen akcelerovaly vývoj, kam by se hra stejně dostala v roce 2021 nebo o rok porzději.

Nemyslím nutně.

Kdyby nebyla možnost sednout si za jeden den do titána, spousta casual hráčů by neměla trpělivost čekat na takový lodě 2-3 roky a skillovat to. Hodně bych ji to vzdalo během té cestky a přestalo by hrát, nebo by změnily skilovaní  na něco z čeho budou profitovat v mnohem kratším horizontu.

Rozhodně by to nedopadlo podle mě nikdy tak, že by měl každý casual hráč tolik superkapitálek, co teď.

Offline [--BV-] Jogina

  • Battleship pilot
  • *****
  • Příspěvků: 785
Re:Cyno v septembri zapali len recona alebo BO
« Odpověď #11 kdy: Srpen 20, 2019, 07:27:16 »
CCP Rise z TiS, volný překlad:

1) Jump Freightery jsou "collateral damage" změn. Dost pravděpodobně dostanou speciální logistické cyno, které půjde pálit na levnějších lodích. Zároveň tyhle cyna vyřeší problém s "memorial eventy" komunity, které se dělají, za zesnulé hráče.

2) Force Recony a BlackOps BS dostanou asi bonus zkracující délku cyna. Aby lidi neměli locknutý chary 10 minut v lodi zbytečně a nemuseli je ostatní hlídat, tak dlouho. 

3) Pokud se ukáže, že změnou dojde k úbytku velkých kapital konfrontací pro nemožnost eskalovat, tak dostanou možnost pálit cyna další lodě (HICs, Commad Ships).

4) CCP Rise dostal za to, že oznámil změny předem pře prsty od Hilmara. Ten to chtěl dát do hry ze dne na den, aby nikdo neměl naskilované nové cyno alty a byl ve hře větší chaos.

5) Problémy se skillinjectory okomentoval CCP Rise: "Skillinjectory způsobují nějaké problémy, ale jejich pozitiva z nichž ten největší je zisk pro CCP to převyšují, nic se na nich měnit nebude"

6) Potvrdil, že podle statistik, které mu ukazoval CCP Fozzie, se nejlépe se na blacknout adaptovali Gooni resp. Delve jako region. A nejvíce to odnesli medium sized aliance, kde značná část populace utekla do low secu/high secu. Je dost možný, že i z tohoto důvodu MER za poslední měsíc nechce CCP zveřejnit. Protože až všichni uvidí ty rozdíly proti Delve, tak CCP bude v nemislosti hráčů. ;D