Autor Téma: Star Citizen  (Přečteno 7984 krát)

Offline [S] Malice Marra

• Battlecruiser pilot
Re:Star Citizen
« Odpověď #20 kdy: Prosinec 17, 2015, 18:15:39 »
jako eyecandy pěkný, ale tahle hra nebude nikdy hotová. Myslím, že to budou vydávat po kusech tak, aby zacpali hubu těm, co si to předplatili. Content, co tyhle části bude obsahovat bude bavit tak měsíc a pak se bude zas půl roku čekat na další patch. Možná tak za 3-4 roky od release to bude dobré.

Offline [MAPR] Ganimoth Gandar

• Cruiser pilot
« Odpověď #21 kdy: Únor 01, 2016, 14:20:22 »
http://www.pcgamer.com/star-citizen-is-free-to-try-for-a-week/
Kdyby si nekdo chtel zdarma vyzkouset, tak smele do toho.
Festina lente!

Offline Inkotronka

• Frigate pilot
  • **
« Odpověď #22 kdy: Únor 07, 2016, 02:14:50 »

Offline [MAPR] kra2

• Rookie ship pilot
  • *
« Odpověď #23 kdy: Březen 27, 2016, 09:50:14 »
posledni měsic jsem se snažil  hrat star citizen a moje zkušenost je takova že je to škoda penež za ktere si jdete raději na pivo nebo na super jidlo s partou kamaradu.

je to  totalně spackana hra  ktera ma fakt potencial  jen  to chce  opravdu zapracovat na ovladani a hratelnosti jinak  nemá  v tehle podobě na trhu co dělat pač i  hry zadarmo jsou na tom v mnoha ohledech mnohem lepe a jsou hratelnějši  a vzhledem k tomu ze tento rok ma hra   dokonce oficialně vychazet tak jsem zvědav jak to bude vypadat v plnem obsahu zda se to opravdu ješte změni   nebo to zustane jako   ted tak se ješte uvidi ale kdyz uz to mám koupene tak  si to sem tam  zahraju.....   kdyztak mužu  něco nahrat nebo nadělat fotky kdyz bude mit někdo zajem

Offline [PYCO.] Kveto

• Battleship pilot
  • ex pYco
« Odpověď #24 kdy: Březen 27, 2016, 19:23:55 »
neviem cim to je, ale pride mi to total neoptimalizovane...
6jadro, 270x, 8gb ram, ssd....

ked to porovnam s elite dangerous, okolo ktoreho bol daleko mensi a neporovnatelny hype, tak v podstate nieje ani co porovnanavat...

myslienka dobra, hratelne tak za dva tri roky.... otazne je ci bude mat Roberts este z coho platit team

Offline [QEVEP] Draciste

• Capital ship pilot
    • http://twitter.com/Draciste
« Odpověď #25 kdy: Srpen 21, 2016, 19:42:15 »
bylo by hezke kdybych mohl napsat ze CCP ma konecne betu chozeni po stanicich

Ale takhle muzu jenom napsat, ze by se z tech dvou her dala udelat jedna super hra. Kdyby se tak mohla grafika z SC dat do EvE. Klidne i jenom tohle neoptimalizovany co uz maj. Hraci z EvE jsou stejne na nedotahnuty veci zvyknuty :)

Offline [S] Malice Marra

• Battlecruiser pilot
« Odpověď #26 kdy: Srpen 22, 2016, 20:00:52 »
hodně se mi to líbí. Hlavně teda to vykreslování planet. Takhle kdyby vypadalo No mans Sky, tak neváhám.

Offline [CHN] Shivaja

• Battlecruiser pilot
  • CHON CEO
    • https://dust514.com/recruit/6daweQ/
« Odpověď #27 kdy: Srpen 23, 2016, 18:29:45 »
JJ video vypada moc pekne hra zatim stale jeste velkej absolutne nehratelnej pruser snad se v budoucnu dockame  ;)

Offline [PYCO.] Kveto

• Battleship pilot
  • ex pYco
« Odpověď #28 kdy: Srpen 23, 2016, 18:30:01 »
tato hra splna moje predstavy... otazkou je, ci vyjdu financie na jej dokoncenie, sledoval som to uz za cias kistartera, ked sa zbieralo na start vyvoja, ta hra narastla obsahovo odvtedy asi 10x od povodnej idei, dufam ze si roberts neuhryzol priliz velkeho susta a podari sa mu to nejak rozumne vydat a hlavne bez bugov... kludne pockam aj 2-3 roky, ale potom uz ta grafika bude skor priemer ako nieco wooow

Offline [TXBYE] Azzie Stardust

• Administrator
  • Capital ship pilot
    • Quafe klub
« Odpověď #29 kdy: Srpen 23, 2016, 18:36:21 »
tato hra splna moje predstavy... otazkou je, ci vyjdu financie na jej dokoncenie, sledoval som to uz za cias kistartera, ked sa zbieralo na start vyvoja, ta hra narastla obsahovo odvtedy asi 10x od povodnej idei, dufam ze si roberts neuhryzol priliz velkeho susta a podari sa mu to nejak rozumne vydat a hlavne bez bugov... kludne pockam aj 2-3 roky, ale potom uz ta grafika bude skor priemer ako nieco wooow

Věčný optimista  ;D

Nikdy to nebude, sry.
I dream about paradise / everytime a carebear dies.
Status: Living a life