Autor Téma: ELITE DANGEROUS + vysílání  (Přečteno 11531 krát)

Offline [BOBAS] Cacora

• Cruiser pilot
Re:ELITE DANGEROUS + vysílání
« Odpověď #10 kdy: Listopad 27, 2014, 09:03:46 »

Offline [IS] calexxa

• Cruiser pilot

Offline [PYCO.] Krutor Mordorr

• Battlecruiser pilot
« Odpověď #12 kdy: Prosinec 10, 2014, 14:50:42 »
Zdar,

takže vývojáři oznámili, že už NEBUDE WIPE, začínáme tedy hrát. Zatím já, raholl a cacora z bobas.

Kdyby jste se chtěli někdo přidat, případně poradit s hrou, joystickama, trackerem atd, tak jsme na TS: www.tokenbros.com, pass: pyco

Pro přístup mě kontaktujte zde pomocí PM, případně jinak, kdo na mě máte kontakt.
Nebo ve hře nick: anachron

Thx

F.

Offline [QEVEP] Draciste

• Capital ship pilot
    • http://twitter.com/Draciste
« Odpověď #13 kdy: Prosinec 22, 2014, 23:56:42 »
http://massively.joystiq.com/2014/12/21/eve-evolved-eve-online-vs-elite-dangerous/

ach jo, instance pro max 32 hracu, moznost vyhnout se pvp odlognutim a lognutim do jine instance.... pak jsem prestal cist, a jsem nastvany, nebot uz ani nemam chut to zkouset :/

Offline [BOBAS] Cacora

• Cruiser pilot
« Odpověď #14 kdy: Prosinec 23, 2014, 07:00:16 »
Srovnavat EvE a ED beru jako pokus o vtip. :)
Je to spis o boji 1vs1, vic hracu se potka maximalne v conflict zonach. Takze pokud chce nekdo zazit neco na zpusob boje v nasledujicim videu, muzu ED jen doporucit.
ED je sice nastaveny lehce carebearsky, ale porad se vyviji a momentalni nastaveni urcite neni finalni, tak uvidime jak to nakonec bude vypadat. ;)

Offline Inkotronka

• Frigate pilot
  • **
« Odpověď #15 kdy: Prosinec 23, 2014, 11:05:59 »
Musim se priznat ze elite jsem hral nekdy v praveku, bylo to na jednu disketu :D

Ale tato nova verze se mi proste nelibi, nechci pilotovat lod co se mi proste vubec nelibej, trojuhelnikovy vlastovky je proste nuda, v SC jsou aspon poradny lode co vypadaji jako lode a ne jako nudnej trojuhelnik :( uz kdyz jsem videl prvni fotky, tak jsem rekl proste ne, nebudu to ani zkouset.

Offline [BOBAS] Cacora

• Cruiser pilot
« Odpověď #16 kdy: Prosinec 24, 2014, 16:50:35 »
Je pravda ze ED neni hra vhodna pro nekoho kdo nedokaze rozlisit zakladni geometricke tvary, naopak SC muzu jen doporucit. :)

Offline [PYCO.] Kveto

• Battleship pilot
  • ex pYco
« Odpověď #17 kdy: Prosinec 27, 2014, 00:25:07 »
mno....

takze zhrniem moj subjektivny nazor...

hra je urcena urcite len HC, casual pri tom dlho nevydrzi, niektore mechaniky su az dost narocne, hra ma obrovsky potencial ale mam pocit a asi nie len ja, ze vela veci tam este nefunguje ako ma a este vela veci nieje uplne dotiahnutych do konca...

co zatial povazujem za top minus, je velka absencia social sfery, v tych instanciach je pomerne rare aj stretnut okrem bota nejakeho hraca, a ked aj, je nesmierne tazke ho sundat, ale tak to ma asi byt, hra vyzaduja pomerne velku davku manual skillu a rozmyslania co je plus a kazdopadne, potrebuje este vela casu na doladovanie

7,5/10

v pohode casom ked budu veci ktore tam chybaju 9/10 - super napad takyto styl hry, spomienky na fleerancera v lepsej grafike, viac itemov, oproti evu ale daleko mensi rozsah a zaber hry,...

PS - prve tri dni hrania su fakt pain in ass, kym clovek dostane mechaniku do krvi...
« Poslední změna: Prosinec 28, 2014, 01:37:08 by [QEVEP] Kveto »

Offline [CHN] Shivaja

• Battlecruiser pilot
  • CHON CEO
    • https://dust514.com/recruit/6daweQ/
« Odpověď #18 kdy: Prosinec 28, 2014, 15:09:34 »
PS - prve tri dni hrania su fakt pain in ass, kym clovek dostane mechaniku do krvi...

muzu jenom potvrdit obzvlaste pak kdyz mate novej jojstick s kterym jste predtim nigdy nehraly a nevite ktery tlacitko co dela a jaky ma ztech 36 tlacitek a prepinacu cislo  >:(

Offline CP Schpuk

• Frigate pilot
  • **
« Odpověď #19 kdy: Prosinec 29, 2014, 10:12:49 »
S Kvetovym nazorom v niecom suhlasim a v niecom nie
Hra ma este nejake nedorobky a ma velky potencial.
Mechanika je podla mna velmi jednoducha a tutorialy to vcelku dobre vysvetluju. By ma zaujimalo aku mechaniku povazuje Kveto za zlozitu.
Zatial je to hodne bojovo a trading zalozene. Mining je len taky velmi jednoduchy a nieco ako vyroba neexistuje co mi ale nejak nevadi.
Ludi stretavam docela dost ale som momentalne v dost zaludnenom sektore. Chytit sa daju ale chce to cvik s FSD alebo velka palebna sila. Da sa to potrenovat s botmi co tiez skacu.