Autor Téma: ELITE DANGEROUS + vysílání  (Přečteno 11532 krát)

Offline [PYCO.] Kveto

• Battleship pilot
  • ex pYco
Re:ELITE DANGEROUS + vysílání
« Odpověď #20 kdy: Prosinec 29, 2014, 11:02:42 »
ja vidim problem tej mechaniky prave v spominanych instanciach

nie preto ze su limitovane na 32 ludi, co by som dal za to keby som 32 ludi v jednom systeme uvidel, ale tak skusim popisat mechaniku bounty huntera - to je to co sa mi paci, chalani fuar a rahol napriklad hauluju pretoze to je vec kde sa teraz maximalne zaraba....

takze bounty hunter, lod musi mat fitnuty frame interdictor ktory funguje iba v hyperspace rychlosti, v retorike eve - vo warpe, takze je potrebne warpit a scanovat ludi ktory prelietavaju v systeme, ked najdem cloveka ktory ma bounty, teda moc som ich nevidel iba par, vacsinou su tam boti, dam sa za meho zapnem Frame Shift Drive Interdictor a zapne sa samotna interdikcia kde ma target stale sancu utiect, zalezi kto lepsie evaduje/mieri, teraz nahodou sa mi to podari, co nieje fakt prdel, zalezi od manual skillu drzania potrebneho smeru co v tej rychlosti fakt nieje lahke, target vypadne z warpu a ocitne sa niekde v spaci aj so mnou - na mna sa uz dostane len malokto, ostane za mnou stopa na ktoru sa da locknut a pristat tam ale opet trafit to v hyperspace rychlosti fakt trva a lahke to nieje, takze fajt bude 1v1 lebo ak sa aj za mnou kamos dostane a skoci na nas fsd wake, uz budeme mimo jeho scan a to suvisi s tym ze ten social aspek hry je zatial tak nizky, nieje tam moznost fleety ale ak by aj bol, tak jedine vyuzitie bude asi v conflit zone, kde je to aj tak jedno...

cize tl-dr - bounty hunter je tak tazky a s nulovym zarobkom ze sa neoplati, jedine co sa v hre oplati je vozit stuff zo systemu na system do rare oblasti a to mna nebavi

vravim, stale nedorobene, tej hre chyba este tak polroka rok na to aby bola taka ako ma byt, nevravim ze je zla, ale s niektorych faktov proste padaju vlasy... hodne bugov atd, ale suhlasim s tym ze samotna hra ma velky potencial, len je vydana skoro...

Offline CP Schpuk

• Frigate pilot
  • **
« Odpověď #21 kdy: Prosinec 29, 2014, 12:25:13 »
Ok takze male vysvetlenie pre Kveta ako sa zaraba ako bounty hunter.
Ak hladas PvP tak je to bohuzial tak ako si popisal. A vzhladom na to ze ta hra nie je dlho vonku tak vela tych ludi s bounty tam nie je. Ak polujes na botov tak je jednoduchsia metoda ako ich chytat v FSD.
Zapni FSD a trochu sa prevez po systeme. Po case ti zacnu na navigacnom panele vyskakovat veci ako "unknown singal source". Prilet k tomu a skoc dnu. Casto to je len nejaky bordel v kontajneroch (alebo aj zaujimave a drahe veci) pozbieraj alebo nechaj tak. Inokedy to bude proste len trading konvoj. Asi 50% z toho ale sa tam budu nachadzat aj nejaky hladany ludia v eagloch, sidewinderoch, cobrach alebo sem tam aj nejaky Asp. Tychto vystrielas a zhrabnes odmenu. Casto tam su aj nejake policajne viper lode co ti s tym pomozu.
Moj max je asi 50k za "deadly" bota v cobre.

Pri ludoch je dolezite kde si. Moj spawn system je docela busy. Par krat som musel cakat v rade na pristatie v hlavnom systemovom hube. Tych 32 je ale ozaj malo. Snad s tym nieco urobia.

Trading to samozrejme v zarobku neporazi. Ziadna bounty nebude v prepocte na straveny cas lepsia ako plne cargo v Panther Clipperovi. To uz bolo tak vo Frontier a pochybujem ze to zmenia.

Offline [PYCO.] Kveto

• Battleship pilot
  • ex pYco
« Odpověď #22 kdy: Prosinec 29, 2014, 12:29:55 »
o usskach viem, su caste a random generovane, to radsej navigation beacon a nemusis nikde lietat

Offline CP Schpuk

• Frigate pilot
  • **
« Odpověď #23 kdy: Prosinec 29, 2014, 12:33:32 »
Tak preco sa obtazujes chytanim v FSD ak su to boti?

Offline [PYCO.] Kveto

• Battleship pilot
  • ex pYco
« Odpověď #24 kdy: Prosinec 29, 2014, 12:38:07 »
Tak preco sa obtazujes chytanim v FSD ak su to boti?

trening, vzhladom na narocnost celeho procesu

Offline CP Schpuk

• Frigate pilot
  • **
« Odpověď #25 kdy: Prosinec 29, 2014, 12:41:07 »
Trenovat mozes na tych co sa pokusia zdrhnut.
Tak od "competent" levelu sa pokusaju zdrnut ak ich das pod 30% hull. Potom hura za nimi do FSD.

Offline [QEVEP] Draciste

• Capital ship pilot
    • http://twitter.com/Draciste
« Odpověď #26 kdy: Leden 07, 2015, 18:24:03 »
:))

Offline CP Schpuk

• Frigate pilot
  • **
« Odpověď #27 kdy: Leden 08, 2015, 13:17:07 »
Vazne netusim preco ma tak vela ludi s tym problemy. Ked dokujem tak kazdu chvilu vidim nejaky Sidewinder zniceny bateriami v doku.
Hlavne zo Sidewinderom je to detsky lahke. Zmesti sa do doku ja bez rotovania.
Raz som to nacvicil v tom single tutoriale a odvtedy dokujem bez problemov.

Offline [CHN] Shivaja

• Battlecruiser pilot
  • CHON CEO
    • https://dust514.com/recruit/6daweQ/
« Odpověď #28 kdy: Leden 11, 2015, 14:48:00 »
Tak co kde litate a co naky PVP roam kdy dame ?

Offline [PYCO.] Krutor Mordorr

• Battlecruiser pilot
« Odpověď #29 kdy: Leden 15, 2015, 10:57:29 »
az pridaje fleety, cekame na to seci :) pak to rozjedem :)

uz by nekdo mohl vymyslet nejaky KB taky :)

F.